Kızım 7.Bölüm Kıyafetleri

Kızım 7.Bölüm Fragmanı

Kızım 7 bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde bu hafta neler olacak? Kızım dizi tarihi 2 Kasım 2018 tarihinde Tv8 ekranlarında olacaktır. Öykü son bölümde doktordan hastalığının babasına söylenmemesini istiyor ve bunu doktordan rica ediyor. Peki Öykü’nün doktoru onu dinleyecek mi? Yeni bölümde neler olacak göreceğiz. Dizi Kıyafetleri hangi markalar olacak?

Kızım Canan Elbise
Kızım Canan ceket için TIKLAYINIZ

Yaşıtlarındaki diğer arkadaşlarına göre farklı olarak algısı fazla açık, çok akıllı ve empati duygusu yüksek 8 yaşında bir kız çocuğudur. Hiç tanımadığı babasını teyzesi onu terk ettikten sonra sonra bulmak zorunda kalmıştır. Demir karakteri hiç sorumluluk almamış,yetimhanede büyüyen bir dolandırıcıdır. Demir Öykü’nün onu bulduğu gün tutuklanılarak alınır. Mahkeme tarafından salınmasının tek sebebi olan Öykü’ye bakması şartı ile salınır fakat o kızı ile hiç yaşamak istememektedir.Demir ortağı olan Uğur ile birlikte kızından kurtulmaya çalışırlar ve aynı zamanda büyük bir vurgun yapma planları da vardır. Hedeflerinde ise babası ölen miras kalan Candan vardır. Candan ise kendi hayatında gizlediği acıları yaşamaktadır.

Kızım Dizisi Canan'ın ceketi
Kızım Dizisi Canan’ın ceketi için Tıklayınız.

Kızın Son Bölümde Neler Oldu?

Demir, Öykün teyzesi ile görüşmesinde aldığı ve ne olduğu bilmediği Öykü sana söylemedi mi cevabının peşindedir. Demir bu gerçeği öğrenmek için sürekli olarak Öykü’ye baskı yapmaktadır. Öykü sakladığı hastalık sırrını söylecekmi bunu bu hafta göreceğiz. Candan’a karşı dürüst olmaya karar veren Demir için beklenmeyen bir sürpriz vardır. Hiç hesaba katmadığı pansiyonda Uğur, Candan karşılaşması olmuştur.

Öykü’nün sakladığı hastalık sırrını hiç beklenmedik biri öğrenmiştir. Bu kişi Öykü’nün zorlu anlar yaşamasına sebep olacaktır. Öykü’nün bu sırrı saklama zorluğu dahada artmıştır.Gökçe Usta’nın yönettiği, Banu Kiremitçi Bozkurt’un senaryosunu yönettiği dizi her cuma saat 20:00’de Tv8 ekranlarındadır.

Kızım 7.Bölüm Kıyafetleri

Kızım dizi kıyafetleri ve daha fazlası için sayfamızı takip etmeye devam ediniz. Sürekli güncellenen kıyafet ve bilgilerle aradığınız kıyafet ve sponsor markaları sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Kızım Candan gömlek markası
Kızım Candan gömlek markası için TIKLAYINIZ.

 

Kızım Canan kazak
Kızım Canan kazak için Tıklayınız ve etek için Tıklayınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir