Kızım 8.Bölüm Kıyafetleri

Kızım 8.Bölüm Dizi Fragmanı

Tv 8 kanalında her cuma yeni bölümüyle yayınlanan Kızım 8.Bölüm yeni bölüm fragmanı yayınlandı.Merakla beklenen yeni bölümde neler olacak? Öykü Demir’in kendisinin hastalığını öğrenirse kendinin terk edeceğini sanmaktadır. Öykü babasından bir anda kaçarak hastaneye gider ve babasına anlatmaması gerektiğini söyler ve yalvarır. O sırada Demir kızını bulamadıkça çılgına döner.

Candan kaban
Candan kaban için Tıklayınız.

 

Candan bej kabanı
Candan bej kabanı için Tıklayınız.

 

Kızım candan kazak
Kızım candan kazak markası için Tıklayınız

 

Kızım Leyla Kazak
Kızım Leyla Kazak markası için Tıklayınız

 

Candan kıyafetleri
Candan kıyafetleri kazak için Tıklayınız ve etek için Tıklayınız.

 

Kızım Candan kıyafet sponsorları
Kızım Candan kıyafet sponsorları için TIKLAYINIZ.

 

Kızım dizisi Candan kazak
Kızım dizisi Candan kazak için Tıklayınız.

Kızım Son Bölümde Neler Oldu?

Demir son bölümde Candan’ın yeni açmış olduğu Veteriner Kliniğine ziyaret eder. Yolda Demir Kızı ile birlikte kaldırımdaki kırmızı taşlara basmama oyunu oynayarak eğlenerek giderler. Demir ilk defa gittiği yerde Asu ile karşılaşır. Asu ve Demir birbirlerine bakarak kısa süre donuk kalırlar. Veteriner kliniğine giren Demir daha sonra hemen Asu ardından koşarak gider, fakat onu bulamaz. Demir yaşamış olduğu olayı pansiyonda Uğur’a anlatır. Öykü ise ders çalışırken fısır fısır konuşmalarından rahatsız olur.

Kızım dizisi Candan kazak
Kızım dizisi Candan kazak için Tıklayınız.

Uğur son bölümde dükkan aldığını Demir’e söyler. Demir ise sürekli Uğur’a dükkan ile ilgili sorular sorar ve Uğur’dan sürekli kaçamak cevaplar alır. Zorla Uğur’a dükkanın yerini sorar, görmek için merak eder.Uğur Demir’i satılık tabelası olan bir dükkana getirir ama sonunda dolandırıldığını itiraf eder. Demir ile karşılaştığını Asu, Cemal’a anlatır. Asu ise artık gitmek istediğini belirtti.

Muhteşem İkili Kıyafetleri için TIKLAYINIZ.

Kızım dizisi Candan hırka
Kızım dizisi Candan hırka için Tıklayınız.

Kızım 7.bölümde Öykü’nün okulunda Mertcan’ın doğum günü partisi heyecanı yaşanmaktadır. Mertcan okulda doğum günü için annesi ile birlikte yaptığı davetiyeleri dağıtmaktadır. O sırada Öykü’nün sınıftan kız arkadaşı Öykü’nün kıyafetleriyle ve hiç doğum günü partisine katıldın mı diyerek alay etmektedir. Aynı konuşmayı Demir kızını okula bıraktığında da yapar. Bunu gören Demir cebindeki son paraya bakar fakat yetecek parası yoktur. Öykü’nün arkadaşlarına rezil olmaması ve eğlenceye gitmesi için son bir iş alma riskine girecektir. Son iş almayı kabul eder ve önce bir avans ister. Demir almış olduğu avans ile birlikte Candan’ın yanına giderek kıyafet alma konusunda ondan yardım alır. Öykü’ye elbise ayakkabı ve toka alarak okula onu almaya gittiğinde sürpriz yapar ve Öyküyü çok sevindirir.

Fakat Demir doğum günü partisine kızı ile birlikte gitmek durumdadır. Sürekli Mertcan’ın Öyküye sarılmasından çok rahatsız olur ama elinden bir şey gelmemektedir. Kadınlarla birlikte çok sıkılan Demir, kavga eder ve oradan ayrılır. Uğur ise Asu’ya ulaşmak için herkese haber salar. Kadıköy’de barlarda şarkı söylediğini öğrenir.

Kızım 8.Bölüm Kıyafetleri

Kızım dizisinde en çok öne çıkan kıyafetlerde Veteriner olarak oynan Canan elbiseleri en çok dikkat çeken ve aranan oyuncular arasında yer almaktadır. Peki bu hafta hangi Dizi Kıyafet Sponsorları yer alacak bunları bu hafta yeni bölümü ile birlikte göreceğiz.

Kızım Candan Ceket
Kızım Candan Ceket için TIKLAYINIZ.

 

Kızım dizisi Candan Mont
Kızım dizisi Candan Mont için TIKLAYINIZ.

 

Kızım Candan Elbise
Kızım Candan Elbise için TIKLAYINIZ.

 

 

 

 

1 thought on “Kızım 8.Bölüm Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir