Buradasınız
Ana Sayfa > Kurşun > Kurşun 1. Bölüm Kıyafetleri

Kurşun 1. Bölüm Kıyafetleri

Kurşun 1. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Yeni bir soluk olarak FOX TV ekranları merhaba diyen Kurşun dizisi oldukça merak uyandırdı. Siz sevgili seyircilerini de anı anlayacağız bir dizi bizlerle. Peki, Kurşun 1. Bölüm Kıyafetleri nelerdi? Hangi oyuncu hangi kıyafeti ve aksesuarı takmış? Bizler sizler için özel yazımızda tüm kıyafetleri yayınlayacağız. Sizler de vererek takip edebileceksiniz. Şimdi ise Kurşun dizisi ilk bölümünde neler olacak? Kurşun Berran Tuzinataç elbiseleri tüm oyuncular ve Burçin Terzioğlu dizi elbiseleri sitemizde güncel olarak yayınlanmaya devam edecektir. Hangi sürprizler yer alacak? Usta oyuncuların yer aldığı yeni dizimizde nasıl bir etki oluşacak? Herkesin merakla beklediği 23 Ekim 2019 Çarşamba günü saat 20.00’de FOX TV ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Kurşun dizisi seyircisi ile buluşmaya hazır. 
Berrak Tuzinataç kırmızı elbisesi -dizlerde giyilen ürünler için tıklayınız.
Sezona sürekli olarak yeni dizilerin yerini aldığına siz de şahit oluyorsunuz. Keyifli bir akşam geçirebilmesi için siz de ilginizi çeken diziyi izleyeceksiniz. Şimdi sizlere yeni başlayacak ekranların göz bebeği olan Kurşun dizisinin ayrıntılarından bahsetmek istiyorum. Kurşun dizisi ne zaman başlayacak? FOX TV ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan dizi, büyük bir merakla bizleri heyecanlandırıyor. Oyuncu kadrosunun kalitesi de gözlerimizi kamaştırıyor. Dizi Kıyafetleri nereden gibi merak ettiğiniz tüm sorular için bzi takip etmeye devam ediniz. Baş rollerinde Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu’nun yerinde kadro ile görsel şölen sunacaklar. Dizinin ilk bölümü 23 Ekim Çarşamba günü ekranlarda yerini alacak. 
Çocuk Dizisi Kıyafetleri için tıklayınız.
İlk teaser’dan sonra ilk fragmanı dalandı dizinin daha da ilgimizi çekmemizi sağladı. Oldukça güçlü karakterlerin yer aldığı dizide sizde kendinize yakın olan oyuncuyu seçin.

Kurşun 1. Bölüm Berrak Tuzinataç Dizi Kıyafetleri

Kurşun 1. Bölüm Kıyafetleri sizleri bu konuda sizler için çalışacağız. Dizide giden tüm kıyafetlerin birebir odaklı bulup sitemizde yayınlamaya devam edeceğiz. Keyifli dakikalara şahit olacağınız, dizide, Kurşun dizi Kıyafetleri ve sponsorlarına ulaşabilirsiniz. Yayınlanacak olan ürün boyutuna uygun bir şekilde hazırlanacak. Tek kelimeyle ulaşılabilen seçenekleri beğenebiliyor, zamandan da tasarruf edebilecekleriniz olacak. Siz de beğendiğiniz kıyafetlere ulaşabiliyorsunuz. Şimdilik dizi yayınlanana dek hoşça kalın.

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın


Top
Erotik mersin bayan escort