Buradasınız
Ana Sayfa > Kuzey Yıldızı ilk Aşk > Kuzey Yıldızı 15. Bölüm Kıyafetleri

Kuzey Yıldızı 15. Bölüm Kıyafetleri

Kuzey Yıldızı 15. Bölüm Kıyafetleri

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 15. Bölüm Kıyafetleri

Kuzey Yıldızı 15. Bölüm Kıyafetleri için doğru yerdesiniz. Keyifle dizinizi izlerken burada yer alan Kuzey Yıldızı kıyafetlerine de ulaşma şansınız olacak. Dizimiz her Cumartesi SHOW TV ekranlarında akşam 20.00’de sizlerle buluşuyor. Bu keyifli Karadeniz dizisini izlemek sizce de çok keyifli değil mi?

Kuzey yıldızı Güneş'in kazağı
Kuzey yıldızı Güneş’in kazağı annesinin 90’lı yıllarından kazağıdır-dizi sponsor markaları için tıklayınız.
Kuzey yıldızı mont markası
Kuzey yıldızı mont markası Sheintr– dizi sponsorları için tıklayınız.
Trendyol 21 Aralık indirimleri Başldı
Trendyol 21 Aralık indirimleri Başladı.

Bu hafta ekranlara Kuzey Yıldızı 15. yeni bölümü ile gelecek. Peki, Kuzey Yıldızı 15. yeni bölümün gelişmeleri nelerdi? İki fragmanı da yayınlanan dizide oldukça eğlenceli sahnelerin sizleri beklediğini söylemek mümkün. Şimdi, Kuzey Yıldızı İlk Aşk 15. yeni bölüm ayrıntılarına daha yakından bakacağız…

mango indirim kampanyası
mango %50 indirim kampanyası için tıklayınız.

Yasak Elma Dizi Kıyafetleri için tıklayınız.

Yıldız, sevdiği adamın artık güvenini almak için her şeyi yapacaktır. Bu arada kızların güvenini zaten kazanmıştır. Yıldız’ın her zaman yanında olduklarını söylemiştir. Ve her zaman destek olacaklarını belirtmişlerdi. Tabi kızların destek vermesi Yıldız ve Kuzey arasında her şeyin yoluna girip barış imzaladığı anlamına gelmiyordu.

Kuzey Yıldızı Mine Gözlük markası
Kuzey Yıldızı Mine Gözlük için tıklayınız.

Daha da kötüsü bu savaşı büyüten bir hamle olmuştur. Aralarındaki savaş o kadar keskindir ki ikisine de yayla dar geliyordur. Birbirlerine o kadar öfke ve kin doludur ki inatlaşmaları asla bitmeyecekmiş gibi devam etmektedir. Her ikisi de birbirlerine nefes aldırmamaktadır.

Kuzey Yıldızı Yıldız Kaban
Kuzey Yıldızı Yıldız Kaban için tıklayınız.
Kuzey yıldıızı
Kazak markası H&M dizi sponsor markalar için tıklayınız.

Etrafında olan insanlar bile bu savaşa dahil olmak zorunda kalır. Yoksa, oyun dışı bırakılır. Kuzey rahat duramaz ve Yıldız’ı delirtecek bir girişimde bulunur. Ancak, deliren Yıldız’ı tutmak mümkün mü? Onu bu yaptığına bin beter edecektir. Bu savaşın tarafları oldukça kalabalıktı, bakalım kazanan taraf kim olacak?

Kuzey Yıldızı dizisi Kuzey Güneş Gözlük markası
Kuzey Yıldızı dizisi Kuzey Güneş Gözlükleri için tıklayınız.

Kuzey Yıldızı Kıyafetleri 15. Bölüm

Kuzey Yıldızı 15. Bölüm Kıyafetleri için şimdi tam zamanı! Dizide giyilen tüm kıyafetleri oldukça renkli ve çeşitli buluyoruz. Bu da seyircisinin de dikkatini çekmeyi başarmış. Cumartesi akşamı dizinizi izlerken sizler için hazırlanan yazımızda Kuzey Yıldızı dizi kıyafetlerine ulaşabileceksiniz. Sayfamızda yer alan tüm dizi kıyafetleri her an yenilenmektedir. Dizinizin yayınlandığı saatler içerisinde yazımız sürekli olarak yeni kıyafet eklenerek güncelleniyor. Saatlerce beğendiğiniz kıyafet nereden diye aramanıza gerek yok. Tek tıkla buradan hepsine sahip olacaksınız. Keyifle sevdiğiniz dizinizi izlerken sayfamızda size özel hazırlanan görseller sayesinde zamandan büyük bir tasarruf da edeceksiniz. Şimdilik Kuzey Yıldızı dizisi yayınlanana dek hoşça kalın…

Morhipo En Uzun Gece indirimleri başladı.
Morhipo 21 Aralık En Uzun Gece indirimlerini inceleyin.
kuzey yıldızı sponsorları için tıklayınız.
kuzey yıldızı sponsorlar markalar için tıklayınız.

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın


Top
Erotik mersin bayan escort