Kuzey Yıldızı 28. Bölüm Kıyafetleri

Kuzey Yıldızı Aşk 28. Bölüm Kıyafetleri

Dizilere verilen uzun bir aradan sonra Kuzey Yıldızı 28. Bölüm Kıyafetleri ile birlikte karşımıza çıkıyor. Dünyada Koronavirüs salgınından yaşananların ardından dizilere süresiz olarak ara verilmişti. Son bölümü iki ayn öce dört nisan tarihinde yayınlanan dizinin yeni bölümü 6 haziran Cumartesi günü saat 20:00’da başlayacaktır. Merakla beklediğiniz Kuzey Yıldızı Ask Kıyafetleri sitemizde yer almaya devam edecektir.

Trendyol gozluk indirimi
Trendyol gozluklerde %20 net indirimi inceleyiniz.
Kuzey Yıldızı Mine Gözlük markası
Kuzey Yıldızı Mine Gözlük için tıklayınız.

Yayınlanan son bölümden biraz bahsedecek olursak; Kuzey’in beklediği mutlu son hayali gün geçtikçe dahada fazla trajik hal almaya devam ediyor. Yıldız’a kavuşmak için her yolu deneyen Kuzey, attığı her adımda daha da başka felakete yol açıyor. Aşkını kurtarma pahasına her yolu denediğini Yıldız’a gösterme çabasına girmektedir. Bunu ispatlamaya çalışırken Yıldız ise sakin kalmak için denediği her yolda başına başka sonlarla uğraşmak durumunda kalıyor.

Trendyol gunes urunleri
Trendyol plaj kozmetik ürünlerinde indirim fırsatı başladı hemen inceleyiniz.
Kuzey Yıldızı dizisi Kuzey Güneş Gözlük markası
Kuzey Yıldızı dizisi Kuzey Güneş Gözlükleri için tıklayınız.

Kuzey Yıldızı ilk Aşk 28. Bölüm Sponsorları

Kuzey Yıldızı 28. Bölüm Kıyafetleri ile birlikte dizinin yeni bölümde merak etiğiniz dizi sponsor markalarını güncel olarak eklemeye özen göstereceğiz. Dizi esnasında ve dizi yayın günü sonrasında da dizi kiyafetleri eklenmeye devam edeceğinden sitemizin bildirimlerini takip etmeyi unutmayınız.

Kuzey Yildizi sponsorlari
Kuzey Yildizi sponsorlari için tıklayınız.
Trendyolmilla elbise indirimleri
Trendyolmilla elbise indirimleri görmek için tıklayınız.
Morhipo bikini indirimleri
Morhipo bikini indirimleri başladı fırsatlar için hemen inceleyiniz.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde merakla beklenen yeni bölüm yarın sizlerle olacak. Yıldız ve Kuzey arasında var olan gerilim artık sona mı eriyor? Yıldız’ın Kuzey’e karşı olan bakışlarında da değişikliği siz de fark ettiniz mi? Tüm bu merak konusu olan gelişmeler cumartesi akşamı Show TV ekranlarında sizleri bekliyor olacak. Dizilerin yeni bölümlerinin başlaması siz değerli dizi severler için önemli bir bekleyiş olmuştur. Şimdi hasret bitiyor. Yeni başlayacak olan yaz dizilerinin yanında bir kaç bölüm yayınlandıktan sonra sezon finali verecek olan dizilerin de olduğunu söylemek mümkün. Daha fazlası için siz de dizikiyafetleri.net adresini takip edebilirsiniz.

Aslıhan Güner beyaz swithshirt
Aslıhan Güner beyaz swithshirt için tıklayınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir