Kuzey Yıldızı İlk Aşk 24. Bölüm Kıyafetleri

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 24. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Show TV ekranlarının hafta sonu dizisi olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk 24. Bölüm Kıyafetleri ile bu hafta karşımızda olacaktır. 7 Mart çarşamba günü yayınlanacak olan bölümün saat 20:00’da başlayacaktır. Kuzey Yıldızı Yıldız elbiseleri güncel olarak eklenmeye devam edecektir. Kuzey’e bir kez daha güvenen Yıldız tekrar yanıldığını düşünmektedir. Fakat Kuzey, Yıldız için boşanabilmek adına he şeyi göze almıştır. Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm ilk tanıtımı da yayınlandı.

Kuzey Yıldızı ilk ask Yıldız kazak
Kuzey Yıldızı ilk ask Yıldız kazak için tıklayınız.

Yeni yayınlanan tanıtımda Yıldız, ağlayarak her şeyimi yaktım, geleceğimi yaktım derken Kuzey’de ben o olmadan nasıl yapacağım diye ağlamaya devam eder. Kendisini kapıdan bekleyen kızlarına her şeyimi kaybettim ben giden artık diye bağırır. Tanıtımda Yıldız’ın tutuklandığı gözükmektedir. Yeni bölümde bizleri başka neler bekliyor olacak.

Kuzey Yıldızı Yıldız Kaban
Kuzey Yıldızı Yıldız Kaban için tıklayınız.

Yasak Elma Elbise Markaları Güncel olarak eklenmeye devam ediyor.

Show Tv’nin en sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk da eğlence ve kahkahalı anlar tüm hızıyla devam ediyor. Geçen hafta ekranlara 23. Bölüm ile geldi. Kuzey, yapmış olduğu her şeyi Yıldız’a kavuşabilmek için yaparken, bu Yıldız için hiç de önemli olmamaktadır. Yıldız’a, Kuzey yalan söylemiş, istemeden de olsa başka bir kadının kadının ellerini tutarak onun gözlerinin içine bakmıştır. Çıktığı bu yolda Kuzey ayrılık ile dönmüştür. Kuzey’i affetmemek için çok kararlı olan Yıldız’ı, inat Kuzey onu ikna edebilmek için çok kararlıdır.
Birbirlerine karşı iki inatçı keçi olan aşıklar şimdi denizin üstünde tekrardan iki inatçı kaptandır. Tuttukları dümeni ne Kuzey nede Yıldız terk etmeyecektir. Bu hırçın Karadeniz bu iki aşıktan birine fazladır.

Kuzey Yıldızı Yıldız Kaban markası
Kuzey Yıldızı Yıldız Kaban markası Defacto için tıklayınız.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Son Bölüm Kıyafetleri

Kuzey’e karşı onu istemediğini göstermek için, kalbindeki sevgiyi söküp attığını göstermeye çalışan Yıldız, çok çalışsa da bunu Kuzey’in kabul etmeye hiç niyeti yoktur. Kuzey bunun için her yolu denemeye devam eder. Yıldız’da Kuzey’in ikna olmayacağını anlamış ve ona karşı geçirdiği yirmi yıllık aşkı silip attığını göstermek için son kozunu da kullanmaya çalışır. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 24. Bölüm Kıyafetleri sitemizde güncel olarak yayınlanmaya devam edecektir. Yaptığı bu son kozu ile Yıldız için Kuzey’in uzun yıllar boyunca yanıp ardından küllenen aşk ateşi olacağına inanmaktadır.

Aslıhan Güner beyaz swithshirt
Aslıhan Güner beyaz swithshirt için tıklayınız.
Modanisa kadınlar günü indirimleri
Modanisa kadınlar günü indirimlerini inceleyin.
Kuzey yıldıız ilk ask
Kuzey yıldızı ilk ask elbise modelleri için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir