Kuzey Yıldızı ilk Aşk 26. Bölüm Kıyafetleri

Kuzey Yıldızı ilk Aşk 26. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Show Tv ekranlarının en sevilen dizilerinden olan Kuzey Yıldızı ilk Aşk 26. Bölüm Kıyafetleri ile birlikte güncel olarak yayında olmaya devam ediyor. Geride kalan Yirmi beş haftanın ardından dizide eğlence ve aşk içinde geçen kahkaha dolu dizi beğeni ile takip edilmeye devam ediyor. Dizide oyuncuların kıyafet markaları nereden hangi marka, oldukça fazla dikkat çekmeye devam ediyor.

Kuzey Yıldızı ilk ask Yıldız kazak
Kuzey Yıldızı ilk ask Yıldız kazak için tıklayınız.
Mudo online indirim kampanyası
Mudo online indirim kampanyası için tıklayınız.

Bizlerde sizlere merek ettiğiniz Dizi kıyafet sponsorları ve markalarını güncel olarak yayınlamaya devam ediyor. Yayınladığımız görsellerin üzerine tıklayarak direkt olarak ürüne gidebilir ve istediğiniz ürünleri ulaşabilirsiniz. Bu hafta yeni bölümü ile ekranlara gelecek olan dizinin 26. Bölüm tanıtımı da yayınlandı. Yayınlanan fragmanda Yıldız ve Kuzey arasındaki aşkı birbirlerine kavuşabilecekler mi görmüş olacağız.

Mavi 30 TL indirim kodu
Mavi 30 TL indirim kodunu hemen inceleyin.
Kuzey Yıldızı Mine Gözlük markası
Kuzey Yıldızı Mine Gözlük için tıklayınız.

Kuzey Yıldızı ilk Aşk Dizi Sponsorları

Kuzey Yıldızı ilk Aşk 26. Bölüm Kıyafetleri ve sponsor ürünlerini de paylaşacağımız dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni yayınlanan ilk fragmanda bizleri neler bekliyor olacak hep beraber görmüş olacağız. Kuzey’i kendisinden uzaklaştırmak isteyen Yıldız, istemediği halde onun hayatına neredeyse mal olacak hata yapıyor. Yaptığı hatanın ardından Yıldız, Kuzey’i kurtarmak için çırpınarak çaba göstermeye çalışır. Kuzey’den duydukları onun belkide sonu olmasını sağlayacaktır. Onun hayata dönmesi de, ölmesi de Yıldız’ın elinde olacaktır. İstemeden böyle bir olaya sahip olan Yıldız, yaptığı hatanın ardından vicdan azabı çekmeye başlamıştır. Yaşadıkları bu aşk ve sonrasında gelen sorunlar ikisi arasında birinin sonu olacak gibi duruyor. Buna artık aşıkların dur demesinin zamanı da çoktan gelmiştir.

Kuzey Yıldızı Yıldız Kaban markası
Kuzey Yıldızı Yıldız Kaban markası Defacto için tıklayınız.
Aslıhan Güner beyaz swithshirt
Aslıhan Güner beyaz swithshirt için tıklayınız.

Kuzey Yıldızı ilk Aşk Yıldız Elbiseleri

Verdiği zorlu sınavın ardından Kuzey, bunun Yıldız tarafından ödülle karşılaşacağını sanırken, öncesinden daha da büyük sorunlarla karşı karşıya kalmaktadır.Daha önce olmadığı kadar Yıldız, bu sefer daha da kararlıdır. Kuzey, elini neye atsa talihsizce hüsrana uğramaya devam ediyor. Ayrıca sitemizde Kuzey Yıldızı ilk Aşk kıyafetleri burada yayında. Onun varlığında iken çözemediği sorunları, yokluğunda çözmek için karar verirken, bu şekilde de çözemez ise artık Yıldız’a hak verecektir. Yaşadıkları aşkları artık ikisine de sadece acı vermeye devam ediyor.

Kuzey Yıldızı Yıldız Kaban
Kuzey Yıldızı Yıldız Kaban için tıklayınız.
Kuzey yildizi ilk ask yildiz isteme elbisesi
Kuzey yildizi ilk ask Yıldız elbisesi change_by_fatos-dizi ürünleri için tıklayınız.
Kuzey yıldıızı
Kazak markası H&M dizi sponsor markalar için tıklayınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir