Kuzey Yıldızı İlk Aşk 34. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 34. Bölüm Kıyafetleri

Heyecanla izlenmeye devam eden komedi aşk konusu ile kahkahalara boğan Kuzey Yıldızı İlk Aşk 34. Bölüm Dizi Kıyafetleri ile bu haftada yayında olmaya devam edecek. Aslıhan Güner’in Yıldız karakterini hayat verdiği ve İsmail Demirci’nin Kuzey karakterine hayat verdiği dizinin yayın hayatı yeni sezonda da devam ediyor. Sizler TV karşısında keyifle izlediğiniz dizinin Kuzey Yıldızı İlk Aşk Kıyafetleri sitemizde yayında olmaya devam edecektir. Her cumartesi yeni bölümü ile yayında olmaya devam eden dizi saat 20:00’da başlayacaktır.

Yeni hafta birlikte yeni bölüm fragmanı da 2 partide yayınlandı. Sefer ve ailesinin eve getirdikleri küpün içinde ağzına kadar dolu altınlarla çıkan sevinç bağrışmaları duyulmaktadır. Nadide’nin ise altınları sevinçten koynuna soktuğu gözüküyor. Kuzey ise Yıldız tarafından sahilde Işıl ile gözükmesi ve yakalanması yanlış anlaşılmasına neden oluyor. Yıldız ise onu terk ettiğini söylüyor. Ardından ise hem Yıldız hem de yıllardan yolunu beklediği Kuzey perişan halde olduğu görünüyor. Kuzey’in ise aşkından hiç vazgeçmeye niyeti olmadığından ağlayarak bırakamam ben seni diye söylediği sözler duygulu anlara sahne oluyor. Kuzey ise Bulut’un ona kurduğu tuzaktan dolayı onun kaza yapmasına sebep oluyor. Kazadan sağ salim yara almadan kurtulabilecek mi?

Aslıhan Güner elbisesi
Aslıhan Güner elbisesi Ju İstanbul-Elbise modelleri için tıklayınız.
Kuzey Yıldızı dizisi Kuzey Güneş Gözlük markası
Kuzey Yıldızı dizisi Kuzey Güneş Gözlükleri için tıklayınız.

Sahilde birlikte Işıl ile baş başa olan Kuzey başına geleceklerden habersizdir. Işıl ise sona aşık olduğunda ne oluyor, yani aşk damarlarında dolaşınca ne oluyor diye sorduğunda Kuzey çıldırıyorum diyerek ayağa kalkar ve şapkasını ezer. Işıl başka neler oluyor dedikçe deliriyorum, kıskanıyorum diye cevap verir. Işıl ve Yıldız’ın tanışması ise güldürmeye devam ediyor. Ben Işıl sende Yıldız olmalısın galiba derken, bilmem diyerek cevap veriyor. Yıldız ise ardından belki de olmamalıyım der. Taktik alan Kuzey ise Işıl’ın dediklerini yaparken mutlu olmak için kahkaha atar. Aynı şekilde diğer taraftan Yıldız’da ona deli edecek şekilde gülmeye kahkaha atarak karşılık verir. Yıldız’ın mekanında yemek yiyen Işıl ve Kuzey, Yıldız’dan istedikleri hesapta ise hesabı kafalarına atılmış vaziyette

Aslıhan Güner beyaz swithshirt
Aslıhan Güner beyaz swithshirt için tıklayınız.
Kuzey Yıldızı Yıldız Kaban
Kuzey Yıldızı Yıldız Kaban için tıklayınız.
Kuzey Yıldızı Mine Gözlük markası
Kuzey Yıldızı Mine Gözlük için tıklayınız.
Kuzey Yıldızı Yıldız Kaban markası
Kuzey Yıldızı Yıldız Kaban markası Defacto için tıklayınız.

buluyorlar.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Işıl Kıyafetleri

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 34. Bölüm Dizi Kıyafetleri ve sponsor ürünleri sitemizde her hafta olduğu gibi bu haftada güncel olarak eklenemeye devam edecektir. Merak ettiğiniz dizi sponsorları bizlere yorum olarak sorabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı ilk ask Yıldız kazak
Kuzey Yıldızı ilk ask Yıldız kazak için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir