Kuzey Yıldızı İlk Aşk 40. Bölüm Kıyafetleri

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 40. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Yeni hafta birlikte merak ettiğiniz Kuzey Yıldızı İlk Aşk 40. Bölüm Kıyafetleri ve elbiseleri için sitemizde güncel olarak yayınlamaya devam ediyoruz. Kim nereden giyinmiş? Hangi marka giymiş sitemize eklemeye devam ediyoruz. 21 Kasım yeni bölüm saat 20:00’da ekranlarda olmaya başlayacak. Kuzey ve Yıldız aşkının sonunun merakla beklediği dizi yayın hayatına devam ediyor.

Sizleri bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümün tanıtımından da biraz bahsedelim. Çeyiz sandığını teslim alabilmek için Kuzey’in verdiği mücadelede, kız tarafı onu çok fazla zorluyor. Sefer, Ruhi ve Kuzey’in Cevher Kadıoğlu’nun kız istediği anlar dikkat çekiyor. Kına gecesinde yaşadıkları macera ise Kuzey’in başına neler getireceğini görmüş olacağız. Kuzey Yıldızı İlk Aşk kıyafetleri için bizleri takip etmeye devam ediniz.

Kuzey Yıldızı ilk ask Yıldız kazak
Kuzey Yıldızı ilk ask Yıldız kazak için tıklayınız.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 40. Bölüm Elbise Sponsorları

Bizlere merak ettiğiniz dizi kıyafeti ve sponsorlarını yorum kısmından da iletebilir, bildiğiniz kıyafetleri de yazabilirsiniz. Yeni hafta ile birlikte Kuzey Yıldızı İlk Aşk 40. Bölüm Kıyafetleri ve markalarını yazımızın içine eklemeye özen göstereceğiz.

Aslıhan Güner beyaz swithshirt
Aslıhan Güner beyaz swithshirt için tıklayınız.
Kuzey Yıldızı dizisi Kuzey Güneş Gözlük markası
Kuzey Yıldızı dizisi Kuzey Güneş Gözlükleri için tıklayınız.
Kuzey Yıldızı Mine Gözlük markası
Kuzey Yıldızı Mine Gözlük için tıklayınız.
Aslıhan Güner elbisesi
Aslıhan Güner elbisesi Ju İstanbul-Elbise modelleri için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir