Kuzey Yıldızı İlk Aşk 44. Bölüm Kıyafetleri

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Son Bölüm Kıyafetleri

Yeni hafta birlikte fragmanına da yayınlanan dizi Kuzey Yıldızı İlk Aşk 44. Bölüm Kıyafetleri ile bu hafta karşımızda olacaktır. Diziyi izlerken oyuncuların dikkat çektiği dizi kıyafetleri sitemize eklemeye özen gösteriyoruz. Kuzey Yıldızı Kıyafetleri için bizleri takip etmeye devam ediniz. Kim nereden hangi marka giymiş burada yayında olacaktır.

Kuzey Yıldızı ilk ask Yıldız kazak
Kuzey Yıldızı ilk ask Yıldız kazak için tıklayınız.
Kuzey Yıldızı Mine Gözlük markası
Kuzey Yıldızı Mine Gözlük için tıklayınız.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Yeni bölüm 19 Aralık saat 20:00’da yayında olacaktır. Yayınlanan fragmanda Kuzey, Yıldız’a göstermiş olduğu tepkinin üzerine gerilim yükselir. Yıldız ise ilk fırsatta Kuzey’den kaçak şekilde terapiste gider. Korkusunu yenmek için çalıştığı bebek bakma sahneleri ise yüzleri güldürür. Gökçe’nin ise yapmış olduğu serenadı romantik anlara sahne olur.

Kuzey Yıldızı dizisi Kuzey Güneş Gözlük markası
Kuzey Yıldızı dizisi Kuzey Güneş Gözlükleri için tıklayınız.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Yıldız Elbiseleri

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 44. Bölüm Kıyafetleri ile sitemizde yayında olacak. Şimde son hafta dizide neler yaşandı. Bİraz bunlardan da bahsedelim. İmkansızlıkları ortadan kaldırarak aşk hikayelerinde mutlu sona ulaşan Kuzey ve Yıldız, başka problemlerle mücadele etmektedir. Kuzey tekrardan babalık duygusu yaşamak için can atarken, Yıldız’ın da istemi üzerine kırk takla atmaya başlamıştır. Bin dereden su getirerek aldıkları yolun üzerine evlenmeyi başaran ikilinin problemleri de artık çıkmaya başlamıştır. Yıldız ise kolayı seçerek Kuzey’den uzaklaşmayı denemiştir.

Aslıhan Güner beyaz swithshirt
Aslıhan Güner beyaz swithshirt için tıklayınız.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Son Bölüm Kıyafetleri

Kurmuş oldukları ailenin ardından ailesin genişlemesi heyecanının üzerine ailesine katılacak bir kişi düşüncesi Kuzey’i çok mutlu ederken, Yıldız’ın da olumlu yaklaşması için gayretler devam ediyor. Merak ettiğiniz Kuzey Yıldızı İlk Aşk Kıyafetleri sitemizde güncel olarak eklenmeye devam edecektir. Yayınlamış olduğumuz oyuncu görsellerinin üzerine tıklayarak direkt olarak ürün marka ve fiyatına gitmeniz çok kolay olacaktır.

Aslıhan Güner elbisesi
Aslıhan Güner elbisesi Ju İstanbul-Elbise modelleri için tıklayınız.
Kuzey Yıldızı Yıldız Kaban
Kuzey Yıldızı Yıldız Kaban için tıklayınız.
Kuzey Yıldızı Yıldız Kaban markası
Kuzey Yıldızı Yıldız Kaban markası Defacto için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir