Kuzey Yıldızı İlk Aşk 51. Bölüm Kıyafetleri

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizi Kıyafetleri

Hafta sonunun sevilen dizilerinden Kuzey Yıldızı İlk Aşk 51. Bölüm Kıyafetleri ve sponsorları ile bu hafta karşımızda olmaya devam edecektir. Merak ettiğiniz Kuzey Yıldızı Kıyafet Sponsorları için bizleri takip etmeye ve bildirimlerinizi açık bırakmayı unutmayınız. Kim nereden hangi marka giymiş? her biri dizi günü ve sonrasında da eklenmeye devam edecektir.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm tanıtımı da yayınlandı. Yayınlanan ilk tanıtımdan da biraz bahsedecek olursak; telaşlı bir şekilde Kuzey kızlarına seslenirken, gelecek olan bebeklerinin sevinçlerini yaşıyorlar. Nahide bulduğu isimler için Sefer’i çok şaşırtırken, Fahriye ise Cehver tarafından evlenme teklifi alıyor. Bebek doğana kadar Kuzey’in annesi Yıldız ile birlikte onun yatmamasını söylerken buna uyup uymayacakları da çok merak ediliyor.

Kuzey Yıldızı ilk ask Yıldız kazak
Kuzey Yıldızı ilk ask Yıldız kazak için tıklayınız.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Son Bölüm Kıyafetleri

Son bölümü ile geçen hafta ekranlara gelen dizi 50. Bölüm ile yayınlandı. Yeni haftaya geçmeden önce son bölümle neler yaşandı, biraz bundan bahsedelim. Yıldız’ın çok isteyerek hayal ettiği ve en büyük korkusu olan bir şey artık gerçek olmuştur. Yıldız artık en mutlu anlarını yaşarken bundan dolayı da korkuları daha da fazla artmaya başlamıştır. Kuzey bu durumda ise hiç korkuları yoktur. O, ise artık en çok istediğine kavuşmuştur.

Kuzey Yıldızı Dizi Kıyafet Sponsorları

Onların yaşadıkları bu sürpriz ise hayatlarını ilk günden itibaren değiştirmeye başlamıştır. Kuzey ise bunun üzerine her zaman yaptığı yine olağanüstü hallerini de uygulamaya anında başlamıştır. Bunun nedeni olarak da Yıldız’ı gözünden bile sakınmasıdır. Bunun nedenlerinin biride doktorun önü yönlendirmesidir. Yaşadıkları bu mutlularının ise ellerinden bir anda gitmesi riski de vardır. Buna engel olmak için Kuzey elinden gelen her şeyi yapmaya kararlıdır. Artık geriye kalan tüm hayatları bununla ilgili oluyor. Kuzey için ne yaparsa yapsın büyüyen ailesi ve artık Yıldız içindir. Kuzey ise gözünden sakındığı Yıldız için yaşanabilecek olaylardan koruyabilecek mi? Kuzey Yıldızı İlk Aşk 51. Bölüm Kıyafetleri ve elbise için eklemiş olduğumuz görsellerin üzerine tıklayarak marka ve fiyatını görebilirsiniz.

Kuzey Yıldızı Mine Gözlük markası
Kuzey Yıldızı Mine Gözlük için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir