Kuzey Yıldızı İlk Aşk Kıyafetleri 2. Sezon

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 30. Bölüm Kıyafetleri

Show TV ekranlarının sevilen aşk ve komedi dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk Kıyafetleri 2. Sezon ile de yayında olmaya devam edecektir.Dizide yer alan sevilen oyuncuların tercih ettiği dizi kıyafetleri ve elbise markalarını sizlere sunmaya devam ediyoruz. Son bölümü korona salgını nedeniyle çekimleri duran dizi yeni yayın dönemine de hızlı bir şekilde giriş yapmaya hazırlanıyor.Yeni projeler ile yarışacak dizi geçen sezon olduğu gibi istenilen sayıda izleyici kitlesine ulaşabilecek mi merak konusu olmaya başlamıştır. Dizinin başrol oyuncu kadrosunda yer alan Aslıhan Güner (Yıldız) ve İsmail Demirci (Kuzey) arasındaki aşk hikayesini konu edinmektedir.

Kuzey Yıldızı Mine Gözlük markası
Kuzey Yıldızı Mine Gözlük için tıklayınız.
Aslıhan Güner elbisesi
Aslıhan Güner elbisesi Ju İstanbul-Elbise modelleri için tıklayınız.

Geride kalan 29 bölümün ardından ikinci sezon 30. bölüm ile başlamaktadır.Yeni sezonun ilk tanıtımı da yayınlandı. Birbirinden renkli sahneleri ile ekranlara gelen ilk tanıtımda Kuzey ve Yıldızın ettikleri dans, Yıldız’ın onu öpmesi ve karşısında Kuzey’in eğilmesi heyecanı artırmıştır.Yeni sezon ile birlikte birbirlerine karşı daha yakın gözüken çiftler aşklarına kavuşacaklar mı merak edilmektedir. Yıldız’ın, Kuzey’e söylediği seni her zamankinden daha çok seviyorum sözcüğü ile haykırıyor. Bunun karşısında Kuzey mutluluktan uçarak dans etmeye başladığı tanıtımda ve arkadan gelen ”Ya Ben Anlatamadım” şarkısı dizide eğlencenin tam hızıyla devam edeceğini gösteriyor.

Kuzey Yıldızı dizisi Kuzey Güneş Gözlük markası
Kuzey Yıldızı dizisi Kuzey Güneş Gözlükleri için tıklayınız.
Mavi indirimleri
Mavi indirimlerini hemen inceleyin.

Kuzey Yıldızı İlk Yeni Sezon Kıyafetleri

Dizi yayınlanan ikinci fragmanla işlerinin nereye gideceğini karmaşaya sokmuş gibi gözüküyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk Kıyafetleri 2. Sezon ile sitemizde güncel olarak eklenmeye devam edecektir. Şule’nin Yıldız’ın yanına giderek ölüyorum ben ben beynimde tümör var demesinin ardından ona aradan çekilmesinin teklifini yapıyor.Bunu öğrenen Nahide ise Yıldız’a sende bunu yedin mi diye sorarken onu kandırdığını söyler.Kuzey’in Yıldız’a evlilik teklifi sahne heyecan katmaya devam ediyor. Dans ettikleri romantik şarkılar eşliğinde yeni bölüm ile bu sezona damga vuracak gibi gözükmektedir. Dizinin yeni bölümü 5 Eylül Cumartesi saat 20:00’da başlamış olacaktır.Sizler dizinizi izlerken Kuzey Yıldızı ilk Aşk Kıyafetleri sitemizde güncel olarak yayında olmaya devam edecektir. Bizleri takip etmeyi unutmayın.

Kuzey Yıldızı ilk ask Yıldız kazak
Kuzey Yıldızı ilk ask Yıldız kazak için tıklayınız.
Kuzey Yıldızı Yıldız elbise sponsorları
Kuzey Yıldızı Yıldız elbise sponsorlarını inceleyiniz.
Aslıhan Güner beyaz swithshirt
Aslıhan Güner beyaz swithshirt için tıklayınız.
Kuzey Yıldızı Yıldız Kaban markası
Kuzey Yıldızı Yıldız Kaban markası Defacto için tıklayınız.
Kuzey Yıldızı Yıldız Kaban
Kuzey Yıldızı Yıldız Kaban için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir