Kuzey Yıldızı İlk Aşk Kıyafetleri 38. Bölüm

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Kıyafetleri

Heyecanla izlenmeye deva eden komedi aşk dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk Kıyafetleri 38. Bölüm ile bu haftada yayında olmaya devam edecektir. Sizler dizinizi izlerken merakla aradığınız Kuzey Yıldızı İlk Aşk Kıyafetleri de bulmanız kolay olacaktır. Dizi esnasında ve sonraki günlerde de kıyafet sponsorları eklenmeye devam edecektir. Haftanın her cumartesi günü saat 20:00’da Show TV de yayınlanan dizi aynı gününde devam ediyor. Son bölümde neler yaşanmış ve bizi yeni bölümde neler bekliyor olacak biraz ondan bahsetmiş olalım.

Aslıhan Güner elbisesi
Aslıhan Güner elbisesi Ju İstanbul-Elbise modelleri için tıklayınız.
Kuzey Yıldızı ilk ask Yıldız kazak
Kuzey Yıldızı ilk ask Yıldız kazak için tıklayınız.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizi Kıyafetleri

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 37. Bölüm ile geçen hafta ekranlara geldi. Heyecanın, gerilimin, aşkın bir arada yaşandığı bölüm heyecan dolu sahnelerle de ekranlara yansıdı. Sefer yaralanmıştır ve yerde yatmıştır. Yıldız Sefer’i yerde görür ve bir şey oldu korkusu ile Kuzey’e ambulans çağırmasını söyler. Kuzey’in rahat tavırlarına şaşıran Yıldız gerçeği öğrenince rahatlamış oluyor. Sefer yelek giydiği için yaralanmamıştır ve yerde fazladan yatmaktadır. Bu durumda Yıldız’da çok rahat nefes alarak kendisine gelir. Kuzey ise artık Yıldız’a da yalnız bırakmaz ve onun başında nöbet tutar. Kuzey ise bunu birazda fırsatı çevirerek sabaha kadar Yıldız’a sarılarak yatar, Yıldız’da ona sarılmıştır fakat rüya olmadığını fark eder etmez Kuzey’i uyandırarak onu yataktan atar.

Aslıhan Güner beyaz swithshirt
Aslıhan Güner beyaz swithshirt için tıklayınız.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Sponsorları

Cezbi Baskın ise hastanede yatmakta ve kimseyi hatırlayamamaktır. Ailesi ne yapsa hatırlatmada başarılı olmaz. Kuzey ve Sefer kendilerine silah uzatan kişiyi bulurlar fakat onu tutanın kim olduğunu bir türlü bulamazlar. Konuştursalar da tetikçi kendisini tanıyanı bilmediği söyler. Nahide ve Pembe altıncıya giderler. Gittikleri kuyumcuya giren hırsızlar soyguna başlarlar. Tüm altınları aldıktan sonra Nahide’yi reyin olarak alır ve zorla arabaya bindirir. Arabaya bindirme esnasında Pembe’nin onu kurtarma sahnesi ekran başında olanları oldukça fazla güldürmesine neden olmuştur.

Kuzey Yıldızı dizisi Kuzey Güneş Gözlük markası
Kuzey Yıldızı dizisi Kuzey Güneş Gözlükleri için tıklayınız.

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Son Bölüm Kıyafetleri

Yıldız için artık kafasında soru işaretleri ile yaşamaya devam ederken bir kaç gözükmeyen Bulut onu arar ve hasta olduğunu söyler. Bir şeyler yemediğini söyleyerek Yıldız’ın onun yanına gelmesini sağlar. Yıldız evine ilk kez gider ve öncelik olarak ortalığı toplamaya çalışır. Girdiği odada ise kendi resimlerini görür ve şok geçirerek gerçeğinde farkına varmaya başlar. Kuzey Yıldızı İlk Aşk Kıyafetleri 38. Bölüm için bizleri takip etmeye devam ediniz.

Kuzey Yıldızı Mine Gözlük markası
Kuzey Yıldızı Mine Gözlük için tıklayınız.
Kuzey Yıldızı Yıldız Kaban markası
Kuzey Yıldızı Yıldız Kaban markası Defacto için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir