Kuzgun 10 Bölüm Kıyafetleri

Kuzgun 10.Bölüm Fragmanı

Kuzgun 10 Bölüm Kıyafetleri ve sponsorlarının da yayınlanacağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 16 Nisan akşamında ekranlara gelecek olan yeni bölümde Kuzgun’un Bora’ya zarar verebileceğini düşünen Dila korkmaktadır ve hemen bunun adına Kudret’i arar. Behram’ın izini de Kuzgun bulmuştur. Dila bunu öğrenerek Kudret’i arar ve hemen ona engel olmasını söyler. Dila, Kuzgun ile konuşur ve onunla dertleşir. Konuşma sırasında Kuzgun’un onu sevmesini ister. Kuzgun Dizisinde giyilen Kıyafetler için sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Kuzgun Dila Mont HM
Kuzgun Dila Mont H&M Pantolan Mango incelemek için tıklayınız

Kuzgun 10 Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kuzgun 9. Bölümde Neler Yaşandı?

Cihan, Ali’yi Kartal’ın kurtardığı sırada ona silahını uzatarak tekrar bağlamasını söyler. Kartal’ın kardeşi olduğunu Ali o sırada söyler. Cihan şok olmuştur. Bu sırada Teo ve onun adamları içeride silahlarını konuşturmaya devam eder. Deponun arka tarafından kaçan Cihan’ın arkasından Teo ateş açmaktadır. Kartal Ali’nin söylediklerini dinlemez ve Teo’yu vurur. Ali şok içine giren Kartal’ı sakinleştirmek için çaba sarf ediyor.

Koray Spor Nike indirimleri
Koray Spor Nike indirimleri incelemek için tıklayınız

Dila ve Kuzgun ise bu sıralarda nikahları kıyılmak üzeredir. Çiftin isimleri okunur. Teo ile birlikte araçta yol alan Ali hemen Bora’ya haber verir. Kendilerinin iyi durumda olduklarını ve yolda gelmekteyiz diyerek bilgi verir. Bora hemen Dila’yı telefonda aramış olsa da ona ulaşması imkansızdır. Ona ulaşmak adın bir sesli mesaj göndererek, Kuzgun’un evlilik teklifini kabul etmemesini söyler. Fakat Kuzgun ile Dila’nın nikahı kıyılmıştır. Kuzgun evlilik cüzdanını alarak onu Dila’ya uzatır.

Kuzgun Dila güneş gözlüğü
Kuzgun Dila güneş gözlüğü için Tıklayınız.

Sen Anlat Karadeniz Dizi Kıyafetleri için tıklayınız

Kuzgun nikah bittikten sonra Dila’ya geçmişte yaptıklarını ve söylediklerini ona hatırlatır. Kuzgun’a bunun karşısında Dila sen benim saçımı kestin bende senin kolunu keseceğim diyerek karşılık verir. Kuzgun’a peki sen neden evet dedin diyerek ona sorar. Boradan atılma tehlikesi onun için artık kaçılmaz son olacaktır. Organize Şube Müdür’ü olan Kudret’in ona yapmış olduğu teklifi kabul eder ve ona ne yapacağı anlatılmıştır.

Kuzgun 10 Bölüm Kıyafet Sponsorları

Dila, Kudret ile buluşarak Kuzgun’u zapt edemediğini ona söyler. Dila’nın Kuzgun ile evlenmesini Kudret istemiştir. Bunu sadece gerçek evlilik olması durumunda kabul edeceğini söyler. Kuzgun’u öpen Dila onu tebrik ederek sonrasında da bu evliliğe kendisini zorladığı için nu çok pişman edeceğini söyler. Kuzgun 10 Bölüm Kıyafetleri ile yeni bölümde sizlere dizide yayınlanan Dizi Kıyafeti ve markalarını sunmaya devam edeceğiz. Dizi gününden sonrada kıyafetler eklenerek güncellenmeye devam edecektir.

Kuzgun Kaban markası
Kuzgun Kaban ürünü incelemek için Tıklayınız

 

Kuzgun Dila Siyah Tulum
Kuzgun Dila Siyah Tulum için Tıklayınız

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir