Kuzgun 11. Bölüm Kıyafetleri

Kuzgun 11. Bölüm Fragmanı

Kuzgun 11. Bölüm Kıyafetleri ve sponsorlarının yayınlanacağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda Dila, Kuzgun ile konuşarak insanı sevdikleri öldürür der. Kendisine hiç güvenmediğini söyleyerek beni sadece sen öldürmedin der. Kuzgun babasının nasıl öldüğünü Meryem’e sorar. Kuzgun ile birlikte katıldıkları davette Dila beni kıskanıyorsun der.

Kuzgun 10. Bölüm Özeti

Terzi Derviş’in dükkanına gelen Kuzgun Dila’yı orda gördüğünde çok şaşırıyor. İcazeti aldığını söyleyen Derviş ‘’Bugün neden geldim o zaman?’’ diye sorar. Derviş ona ‘’Düğün yemeği diye cevap verdiğinde Kuzgun ve Dila şok olur. Kuzgun ise ona aynı soruyu tekrar sorar. Dila ayaklanıp giderken işlerini hallettik diyerek teşekkür eder. Benimle değil dediğinde Derviş duraklar. Dila ise o sırada Kuzgun ile göz göze gelir. Kuzgun Dila’ya düğün yemeğinden yırtamazsın diyerek hiç yırtınma der.

Burcu Biricik kot ceket
Burcu Biricik kot ceket Zara. İncelemek için Tıklayınız.

 

Burcu Biricik püsküllü kazak
Burcu Biricik püsküllü kazak H6hazalozman. Ürün için Tıklayınız.

 

Kuzgun Burcu Biricik Etek markası
Kuzgun Burcu Biricik Etek markası Ayşe Burcu Kaya etek modelleri için tıklayınız

 

Kuzgun Dila güneş gözlüğü
Kuzgun Dila güneş gözlüğü incelemek için tıklayınız.

 

Burcu Biricik siyah elbise
Burcu Biricik siyah elbise Davetçokelbisemyok. Ürün için Tıklayınız.

 

Burcu Biricik siyah kürk
Burcu Biricik siyah kürk Diproject.

 

İpek Erdem küpeleri
İpek Erdem küpeleri Selin Ecer, ürün için Tıklayınız.

Kuzgun 11. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Derviş yemekte onlara iyi dileklerini bir yastıkta kocayın diyerek sunar. Dila ise bunun gerçek evlilik olmadığını formalite olduğunu söyler. Kuzgun Dila ile konuşarak bu evlilikle beraber yeni bir dünyada olduklarını söyler. Terzi Derviş onlara bu yapılan evliliğin gerçek bir evlilik olmasını tavsiye eder. Behram’a yanlış yapmayacaksınız diyerek Terzi Derviş onları uyarır. Aralarında yaşanan husumetinde bu evlilikle bitmesini ister. Dila Derviş’in ayrılması ile birlikte hemen neler olduğunu anlamaya çalışır.

Kuzgun Dila Siyah Tulum
Kuzgun Dila Siyah Tulum için Tıklayınız

Bora adamlarına bu sırada Cebeci ve Bilgin aileleri için sürpriz olacağından bahsederek Dila dışında hiç kimsenin canının önemi olmadığını ve operasyonu başlatma emrini verir. Dila ve Kuzgun eve geliyor. Kuzgun eve geldiklerinde su içmek için mutfağa gittiğinde Şermin ile karşılaşıyor. Şermin’in ona söyledikleri fazlasıyla canını sıkar. Kuzgun, Şermin’in uyarısından sonra çılgına döner. Ve onu uyarır.

Mango Bikini ve Pareo yeni sezon ürünleri
Mango Bikini ve Pareo yeni sezon ürünleri incelemek için tıklayınız

Sen Anlat Karadeniz Kıyafetleri incelemek için tıklayınız.

Kuzgun 11. Bölüm Kıyafet Sponsorları

Sabah olduğunda Bora adamlarına saldırı emrini veriyor. Onları Dila konusunda son kez uyarır. Şermin kahvaltıdan önce Kumru’yu arayarak mesajını aldığını ve yola çıktığını söyler. Şermin hemen taksiye binerek eve gelmesini ister. Kuzgun ve Dila’nın odasının kapısını Şermin’in kızları çalarak kahvaltıya gelmelerini söyler. Dila Kuzgun’dan hemen kahvaltıya inmelerini söyler. Gelmek istemeyen Kuzgun’a, Dila’nın ısrarı çaresiz bırakır. Kuzgun’un boynuna içeri kızlardan biri sarılır. Kuzgun ve Dila sonunda kahvaltı masasına geliyor. Masada Ali Şermin ve diğerleri de vardır. Fisun da masaya gelir. Kuzgun onu gördüğünde şoke olur. Kuzgun 11. Bölüm Kıyafetleri ve sponsorları sürekli olarak güncellenmeye devam edecektir.

Gues Güneş gözlüklerde indirim
Gues ve tüm Güneş gözlüklerde indirim incelemek için tıklayınız

 

adl çanta modelleri
ADL çanta modelleri incelemek için tıklayınız

 

Mango Ceket modelleri
Mango Ceket modelleri incelemek için tıklayınız

 

Dila pijama takımı
Dila pijama takımı incelemek için tıklayınız

 

Kuzgun Dila Kırmızı Bluz
Kuzgun Dila Kırmızı Bluz Adl incelemek için tıklayınız

 

Kuzgun Dila küpe
Kuzgun Dila küpe BendisTakı incelemek için tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir