Buradasınız
Ana Sayfa > Kuzgun > Kuzgun 16.Bölüm Kıyafetleri

Kuzgun 16.Bölüm Kıyafetleri

Kuzgun 16.Bölüm Kıyafetleri

Kuzgun Sezon Finali Kıyafetleri

Kuzgun 16. Bölüm Fragmanı

2019 yılında yayın hayatına giren Kuzgun dizisi bu hafta bölümüyle sezon finali yapmaya hazırlanıyor. Sezon bölümü son fragmanında sizlere Kuzgun 16.Bölüm Kıyafetleri ve sponsorlarını da eklemeye devam edeceğiz. Derviş’in dedeleri olduğunu Kuzgun Meryem’e söylüyor. Ali’nin canının bağışlanmasını şart koşarak Meryem’i kaçırmasını söylüyor. Ali’nin başına silah dayayan Kuzgun annesini kaçırtanın kim olduğunu soruyor. Kuzgun Dila Kıyafetleri ve tüm oyuncuların elbiselerini sizler için sitemize eklemeye devam edeceğiz.

Kuzgun Dilan Elbisesi
Kuzgun Dilan Elbisesi markası Viola Vesper ürün için tıklayınız.

Kuzgun 15.Bölümde Yaşananlar

Ali’yi göz altına almak için Kudret holding binasına polislerle beraber gelir. Ali gözaltına alınma nedenini sorar. Kudret ona emniyette bunu öğreneceğini söyler. Polisler onu götürmeden önce Dila’ya panik yapmayım babası ile ilgilenmesini söyler. Kudret’e yapmak istediklerini Dila sorar. Dila’ya karşı artık adaletten yanı olmasını söyleyen Kudret, sen kendi tarafını seçtiğinden bundan sonra sen ve ailen benim korumam altında değilsiniz der. Kudret yanından ayrıldıktan sonra çalan telefonu sekreter Dila’ya verir.

Burcu Biricik siyah tulum
Burcu Biricik siyah tulum Selma Çilek. İncelemek için Tıklayınız.

Dila telefonu aldığında mesajla karşılaşıyor. Mesajda yazan da kimin ölmesini istediğidir. Mesaj karşısında şok olan Dila kimseye zarar vermemesini söyleyerek yapılan hatanın ona bedelini ödetmesini yazarak cevap verir. Dila’nın yanına Meryem de gelir. Rıfat’ın nerede olduğunu ona Meryem sorar. Nerede olduğunu bilmediğini söyleyen Dila babasının kaçırıldığını söyler. Kaçırılan babasının yerini biliyorsa söyle der. Meryem’de nerede olduğunu galiba biliyorum der. Dila’ya bir mesaj daha gelerek ona 60 dakikası olduğu yazar. Panikleyen Dila hemen Meryem’e nerede olduğunu söylemesini ister.

Kuzgun Dila Kırmızı Bluz
Kuzgun Dila Kırmızı Bluz Adl incelemek için tıklayınız

 

Burcu Esmersoy mavi elbise
Burcu Esmersoy mavi elbise ürün için tıklayınız.

 

Kuzgun Dila yeşil triko
Kuzgun Dila yeşil triko ürün için tıklayınız.

Kuzgun 16.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Limanda bulunan konteynerlerin içinde Rıfat elleri ve ayakları bağlı olarak hapis edilmektedir. Dila limana gelerek babasına haykırmaya başlar. Dila koşturarak babasını bulmaya çalışırken içine girdiği konteynerlerin hiçbirinde babasını bulamaz. Dila kendisini babasına duyurmak için tüm gayreti ile bağırırken Rıfat onu duyar ama cevap vermeye çalışsa da sesini ona duyuramıyor. Dila’ya bir mesaj daha gelir ve babasının içinde bulunduğu konteynerin içinde bulunduğu yazmaktadır. Konteyneri bulan Dila açmaya çalıştığı sırada babası na sesini duyurmaya çalışsa da beceremez. Rıfat eğer konteyner açılırsa kurulan düzenekle ölecektir. Fakat sesini duyuramayan Rıfat, Dila’nın konteyneri açması ile vurulur. Dila’nın son anlarını yaşarken onu kurtarmak için hastaneye götürme niyetindedir. Rıfat sen yapmadın diyerek son nefesini verir. Feryat eden Dila’nın seslerini uzaktan Kuzgun dinlemektedir.

Kuzgun Dila deri ceket
Kuzgun Dila deri ceket incelemek için tıklayınız.

Yeni başlayacak olan Benim Tatlı Yalanım Kıyafetleri sitemizde yer almaya başlayacaktır.

Babasının öldüğüne inanamayan Dila babasının kalkmasını ister. Konteynerin içinden çıkarak ambulans çağırır. Çıktığı sırada karşısında Kuzgun’u görür. Acı içinde koşarak Kuzgun’a gider. Dila olanları anlatmaya çalışırken Kuzgun’dan yardım ister. Kuzgun’un elinden tutarak Rıfat’ın yanına götürmek ister. Kuzgun’un ona ifadesizce bakmaması karşısında onun bunu yapıp yapmadığını anlamak için sen yapmadım de, ben yapmadım de diyerek bağırır. Kuzgun Dizi Kıyafetleri sitemizde yer almaya yeni sezonda da devam edecektir.

Kuzgun’un babasının ölümünde sorumlu olduğuna inanmak istemeyen Dila istemese de artk onunla yüzleşmek zorundadır. Rıfat’ı dışarı çıkartmak için Kuzgun kendini sattığını söylediğinde Dila sen babamın katilisin der. Sen babamı bana kendi ellerimle öldürttün der. Kuzgun kendisi için sadece Behram’ı bana ver der. Kuzgun Behram’da benim babam ver diyerek cevap verdiğinde Dila şoke olmuştur.

Kuzgun Dizisi Seda Elbise
Kuzgun Dizisi Seda Elbise mango. ürün için tıklayınız.

 

Lidyana Bikini indirimleri
Lidyana Bikini indirimleri incelemek için tıklayınız.

 

Kuzgun Dila küpe
Kuzgun Dila küpe BendisTakı incelemek için tıklayınız

 

Kuzgun Dila güneş gözlüğü
Kuzgun Dila güneş gözlüğü ürün için tıklayınız.

 

Trendyol yeni sezon Plaj modası
Trendyol yeni sezon Plaj modası incelemek için tıklayınız

 

Kuzgun Dila Siyah Tulum
Kuzgun Dila Siyah Tulum için Tıklayınız

 

Mavi Kot Ceket önerisi
Mavi Kot Ceket önerisi yeni sezon incelemek için tıklayınız

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın


Top