Kuzgun 3. Bölüm Kıyafetleri

Yeni başlayan dizimizin ilk bölümleri çok ilgi görmüştü. Şimdi bu haftanın Kuzgun 3. bölümü yeni fragmanı ile sizleri buluşturuyoruz. Her hafta ilgi görmeye devam edecek gibi. Baş rollerinde Burcu Biricik ve Barış Arduç’un olduğu dizide büyük ilgi gören hikayesini çok başarılı bir şekilde oynamışlardır. Dizinin çekilen görüntüleri ilk bölümden itibaren adrenalini yüksek sahnelere yer verdi. Yaptıklarıyla ilgileri üzerine çeken dizide giyilen kıyafetler de çok dikkat çekici. Kuzgun 3. yeni bölümde bizi hangi sürprizler bekleyecek şimdi hepsini öğrenme zamanı geldi. Yeni bölümün ayrıntılarına bakalım… Kuzgun Kıyafet sponsorları ve fazlası için takip etmeye devam ediniz.

Yasak Elma Dizi Kıyafetlerini İncelemek İçin Tıklayınız.

Kuzgun 3. Bölüm’ünde Neler Olacak?

Dila, babasına olan öfkesini ona tüm gerçekliğiyle anlatmıştı. Artık onunla kalmak istemiyordu. Tüm gerçekliğiyle babasına aklındaki düşüncelerini anlatır. Babası çaresizce ona gitmemesi için yalvarıyordu. Kuzgun’un da onun için yaptıklarını anlatır ama haksızlık ettiğini de söyler. 3. yeni bölümünde Kuzgun’un gerçek amacını öğrenen Dila, ona rest çekecek. Babası Kuzgun’un çocuk yaştayken, tek böbreğini onu kaçırarak çalar. Kendisine geldiğinde hastanede bulur ve gidecek hiçbir yeri olmadığını çaresizce polislere anlatır. Çok küçük olduğu için oldukça korkmuştu. Bu hikayeyi öğrenen Dila, yeni bölümde Kuzgun’a kafa tutacak. Asıl amacının da intikam almak için geldiğini öğrenince ona çok kızmıştı. Rıfat ise amacı buysa sonuçlarına katlanacak diye ifade eder. Meryem de Rıfat’ın üzerine giderek onu tehdit etti. Senin ölümün benim ellerimden olacak, der.

Kuzgun 3. Bölüm Kıyafet Sponsorları

Kuzgun dizi kıyafetleri ile modanızı oluşturacağınız yeni bölümü sakın kaçırmayın. Burcu Biricik’in giydiği kıyafetler şimdiden dikkatleri üzerine çevirdi. Güzelliğiyle oldukça ilgi çeken oyuncu şimdi ekranlarda uzun bir aradan sonra boy göstermeye başladı. Kuzgun dizisinde yer alan tüm kıyafetleri sizlere özel hazırlanan görsellerle ve bağlantılarla sitemizde sunuyoruz. Sizler de aradığınız kıyafetin dizi bölümünden bulabileceksiniz. Şimdi dizi kıyafetinde yer alan tüm giysileri inceleyelim. Keyifli seyirler dileriz…

Burcu Biricik tulum
Burcu Biricik tulum Mango, incelemek için Tıklayınız. Montu Forever New.

 

Burcu Biricik kürk mont
Burcu Biricik kürk mont için Tıklayınız.

 

Burcu Biricik kaban
Burcu Biricik kaban Forever New.

 

Burcu Biricik mont
Burcu Biricik montun markası Stradivarius.

 

Kuzgun Dila Kıyafeti
Kuzgun Dila Ceket Markası : ZARA

 

Kuzgun Burcu Biricik kıyafeti
Kuzgun Burcu Biricik montu Forever New.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir