Kuzgun 4.Bölüm Kıyafetleri

Kuzgun 4.bölüm Fragmanı

Kuzgun 4.son bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecan git gide artan Kuzgun bu hafta da çok ilgi çekeceğe benziyor. Şeref’i öldürdükten sonra Kuzgun savaşında kapıda olduğundan bahseder. Şeref’i öldürdün de neder Rıfat’ı sağ bıraktın der. Kuzgun Dizi Kıyafetleri ve fazlası için takip etmeye devam ediniz.

Kuzgun Kaban markası
Kuzgun Kaban ürünü incelemek için Tıklayınız

 

Kuzgun Dila Siyah Tulum
Kuzgun Dila Siyah Tulum için Tıklayınız

 

Burcu Biricik deri ceket
Burcu Biricik deri ceket AtolyeNo6.

 

Kuzgun 3.Son Bölümde Neler Yaşandı

Rıfat’ın karşısına Meryem yıllar sonra çıkıyor. Yusuf’un hapse girme ve yuvasının dağılmasına nelerin neden olduğunu hatırlatıyor. O zaman canını almadım ama bu sefer artık gözümü kırpmam dediğinde Rıfat’ı da Kuzgunu bulmadım ve Dila’nın hayatını kurtardığını söyler. Meryem’de ona 20 yıl ve bir can senden alacağım var diyor. Kendisinin alnında ne yazdığını bilmediğini ama ben senin alnında ne yazdığını biliyorum diyor. Senin ecelin benim elimden olacak diyerek oradan çıkar.

Burcu Biricik kürk mont
Burcu Biricik kürk mont markası için Tıklayınız.

 

Kuzgun Dila Kıyafeti
Kuzgun Dila montu Zara.

Erkenci Kuş Kıyafetleri için Tıklayınız

Meryem, Rıfat’ın yanından çıktığından sonra Kuzgun karşısına çıkar. Ne yapmaya çalışmış olduğunu Kuzgun ona sorar. Sen benim anam değilsin diyerek Meryem’e kahramanlık yapmasını istemediğini söyler. Bu sözler karşısında Meryem gözyaşları dökmeye başlar. Kuzgun’ a karşı ben senin 20 yıl dönmeni beklemişim bir yirmi yılda da senin içinin soğuması beklerim ben senin annenim diyor. Sana kurban olsun diyen Meryem sonrasında çekip gider. Annesinin arkasından Kuzgun sadece bakakalır.

Dila ve Rıfat’ı evlerine bırakmak için Kuzgun izin ister. Dila babasına Kuzgun benim şoförüm bunda sonra der ve Rıfat buna şaşırır. Yemekten sonra Kuzgun’a çıkacağı diyen Dila, emredersiniz cevabını alır. Dila’yı akşam bir gece kulübüne bırakır. Kuzgun’a da burada bekler der. Beklemekten sıkılan Kuzgun gece kulübünün içine girer. Dila ise sahnede o sırada DJ’lik yapmaktadır. İçerde olduğunu gören Dila, işini yapmayı bırakarak arkadaşlarının yanına dans etmeye gider. İçeride bir şeyler yiyen Kuzgun bir anda Dilara’ın olmadığını fark ediyor. Etrafına baktığı sırada kapıdan çıktığını görerek arkasından gider.

Burcu Biricik mont
Burcu Biricik mont Stradivarius.

 

Kuzgun Burcu Biricik Tulum
Kuzgun Burcu Biricik Tulum markası için Tıklayınız

Dışarıda tek başına Dilara’yı düşünürken bulur. Dün yapmış olduklarından Dila’dan özür diler. Ne yapmaya çalıştığını soran Dila, bende kaça elektrik var cevabını alır. Kuzgun sürekli farklı olduğunu bir öyleyim bir böyleyim diyerek cevap veriyor. Nasıl güveneceğini Kuzgun’a sorar. O gittikten sonra geçmişte neler hissettiğinden bahseder. Ona her zaman güvenebileceğini Kuzgun söyler.

Kuzgun 4.Bölüm Kıyafet Markaları

Kuzgun’da oyuncuların girmiş olduğu şık giyimler her hafta dikkat çekmeye başlamıştır. Oyuncular arasında Kuzgun’un şık giyimi en çok ilgi çekenler arasındadır. Kuzgun Dizi Sponsorları ve markalarını her hafta sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir