Kuzgun 5.Bölüm Kıyafetleri

Kuzgun 5.Bölüm Fragmanı

Kuzgun 5.Bölüm fragmanı yayınladı. Güçlü kadrosu ile Star TV kanalında yayınlanan dizinin heyecanı git gide artmaya başlıyor. Dila yeni bölümde babasından hesap soruyor. Kuzgun Dizi Kıyafetleri ve sponsor markaları için sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Kuzgun 4.Bölümde Neler Yaşandı

Şerefi son bölümde Kuzgun vuruyor. Rıfat yaralı vaziyette şaşkınla ona bakarken, Rıfat’ın yaralamış olduğu adam beni burada bırakma diyerek Kuzgun’a yalvarıyor. Ne istediniz Kesik’ten diyen Kuzgun’a yaralı adam ölmeden Şeref’in bir planı olduğundan bahsediyor. Onun üzerine silahını doğrultan Kuzgun iki el ateş ediyor. Arabaya binen Kuzgun yarasını tedavi ettirmek için Rıfat ile yola çıkar. Şeref’in oğlu Dila ile bu arada konuşuyorlar. Bora’ya zorla getirildiğinden Dila sitem etmektedir. Yanında onu restorana getiren kişiye Dila’dan özür diletir. Bora adamına diz çöktürdüğü sırada ona kovuldun diyerek gönderir. Bu sırada Dila korku ile ona bakmaktadır.

Yasak Elma Kıyafetleri için Tıklayınız

Şeref, Kuzgun’un vurduğuna rağmen hala yaşamaktadır. Babasının vurulduğu telefon ile Bora’ya bildirilir. Ne olduğunu soran Dila’ya babasının vurulduğunu Bora söyler. Dila’nın babasına ulaşmaya çalışırken, Bora’ya da onunla beraber gelmek istediğini söylüyor. Şeref’in vurulduğunu abisine Dila telefonda söyler. Bora’ya bir an önce babamızı bulmak zorundayız der. Kuzgun, yanına Rıfat’ı alarak kendisini tanıyan birinin evine götürür. Dila bu sırada arar ama telefonu açmaz. Kuzgun’un elleri titriyor. Gözünün önüne çocukluk anları gelir ve ellerinde yaşadığı titreme geçer. Bora hastaneye geliyor. Vurulan Şeref ameliyata alınmıştır. Doktorundan Bora bilgi alır. Dila bu sırada Bora’ya Şeref vurulduktan sonra görgü tanıdığının olduğunu, telefonuna ulaşması gerektiğini söyler.

Şeref’in gizli hastanesine Kumru geliyor. Onun için hastaneye girmek olanak olarak çok zordur. Kumru ancak tuvalete gideceğini söyler ve haber için gelmiş olduğundan arkadaşını bırakarak ayrılır. Bora’ya geçmiş olsun diyerek hastaneye gelen Ali olayın nasıl yaşandığını soruyor. Rıfat’ın nerede olduğunu bilmediğini olayın nasıl yaşandığı hakkında Bora ona sormaları gerektiğinden bahseder. Babasının iş toplantısı için gitmiş olduğunu Ali söyler. Şeref ameliyattan çıkıyor. Babasının durumunu Bora doktoruna sorar. Yaşama ihtimalinin çok zor olduğunu sadece bitkisel hayata girebileceğini Bora’ya doktoru anlatır. Babası ameliyattan çıktıktan sonra Bora odasına giderek geçmişte yaşadıklarını anlatmaya başlıyor. Kendince babasının ondan esirgemiş olduğu sevginin hesabını soruyor. Konuşmalarından sonra makineye bağlı olan babasının fişini çekiyor.

Kuzgun 5.Bölüm Kıyafet Markaları

Kuzgun dizisinde izleyici kitlesi zaman geçtikçe artmaya devam ediyor. Dizide özellikle güzel oyuncuların giymiş oldukları Dizi Kıyafetleri dikkat çekmeye devam etmektedir. Her hafta yeni bölüm ve eski bölümlerde yeni açıklanan kıyafetleri sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Kuzgun Kaban markası
Kuzgun Kaban ürünü incelemek için Tıklayınız

 

Burcu Biricik kürk mont
Burcu Biricik kürk mont incelemek için Tıklayınız

 

Kuzgun Dila Siyah Tulum
Kuzgun Dila Siyah Tulum için Tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir