Kuzgun 6.Bölüm Kıyafetleri

Kuzgun 6.Bölüm Fragmanı

Kuzgun 6.Bölüm yeni fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Rıfat’ın karısına Bora trajedi sevip sevmediğini sorar. Trajedi sevdiğini söyleyerek Kuzgun’un ve ailesinin bulaşmasını söyler. Kuzgun Dizi Kıyafetleri için sitemizde yer alan kıyafetleri güncellemeye devam edeceğiz.

Kuzgun 5.Bölümde Yaşananlar

Kuzgun’a yaklaşmaya çalışan Dila yaptığı çabalardan sonuç alamıyor. Geçmişinin anısına Kuzgun onunla birlikte aşk yaşayamayacağını ve onun için kalbinin atmadığını da söylüyor. Gözyaşları içerisinde Dila öldüğünü söylüyor. Rıfat’ın yanına gelen Kuzgun, Şeref ile ilgili ona cinayetinden iz kalmadığını söylüyor. Rıfat bunun üzerine rahatlıyor. Rıfat Kuzgun’u yemek masasına davet eder. Kuzgun’un yakın koruması olduğunu masadakilere anlatır ve onlar aileden biri der. Dila’ya masada bulunan Bora ona babasının dava ile ilgilenmesi için avukatlık görevini yürütmesini teklif eder. Dila bu konuya sonra konuşuruz dese de bu duruma Kuzgun çok bozulmuştur.

Çarpışma Kıyafetleri için Tıklayınız.

Kuzgun’u dışarıya çağıran Dila ona babasıyla konuştuklarını soruyor. Bora’yı yolcu eden Ali, babanın katilini merak ediyor musun? Diyor. Ona ne bildiğini soran Bora, katilinin Kuzgun olduğunun cevabını alıyor ve onu seni yoksa ben mi bitireyim? Teklifini alır. Kuzgun sabah evden çıktığı sırada annesi Meryem’i kapıda görür. Annesi Kuzgun’a sevmiş olduğu yemeklerden getirmiştir. Kuzgun annesinin yaptığı yemeği alır ve sonra tekrar geri vererek annesi Meryem’e bir daha böyle bir şey getirmemesini söyler. Bunun karşısında Meryem gözyaşları içerisinde kalır.

Burcu Biricik ceket
Burcu Biricik ceket Maila New York.

Bora babasının öldürdüğünü öğrenmiş olduğu Kuzgun’un, Yusuf’tan geçmişiyle ilgili bilgileri öğreniyor. Bora onun canını yakacak bir hamle yapma amacındadır. Kuzgun’un ailesinden birini kaçırarak onun canını yakmayı kafaya koymuştur. Kuzgun ile konuşan Rıfat, bu olayların içinde Dila’nın olamamasını söyler. Patron sensin diyen Kuzgun bunu teklifi kabul ediyor.

Bora’nın yanına gelen Ali Kuzgun’un babası Şeref’i nasıl öldürdüğünü anlatıyor. Kuzgun kendisine koruma tuttuğunu Rıfat söyler. Karşı çıkmaya çalışsa da Dila başarılı olamıyor. Bora, Ali gittikten sonra onun gerçek amacının ne olduğunu farkında oluyor. Bora, Ali’nin restorandaki kamera kayıtlarını alarak Dila’ya görüntülerin ulaşması için Yusuf’a söyler. Babasını bu cinayete neden karıştığını Yusuf Dila’ya sorar.

Kuzgun 6.Bölüm Dizi Sponsorları

Kuzgun dizisi yeni bölüm ile bu hafta yayında olmayı merakla beklemektedir. Kuzgun dizisi beğeni kazanmış ve iyi derece izleyici kitlesine ulaşmaya başarmıştır. Dizide merak edilen Dizi Kıyafetleri ve Dizi sponsorlarını da sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Kuzgun Kaban markası
Kuzgun Kaban ürünü incelemek için Tıklayınız

 

Kuzgun Burcu Biricik Tulum
Kuzgun Burcu Biricik Tulum markası için Tıklayınız (Forever New.)

 

Burcu Biricik kaban
Burcu Biricik kaban Forever New.

2 thoughts on “Kuzgun 6.Bölüm Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir