Kuzgun 7.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kuzgun 7.Bölüm Fragmanı

Kuzgun son bölüm olan 7.Bölüm fragmanı izleyicileri ile buluşu. Kuzgun’a babasın hapise girmesinden dolayı Dila ona hesap sormaya gittiği aldığı cevaplardan dolayı çok etkilenir. Kuzgun ona sen bu acıyı yaşamayacaksın diye mi deletten vaz geçelim avukat hanım der. Kuzgun dizisi dolu dizgin giderken Kuzgun Kıyafet sponsorları ve dizi kıyafetleri için sayfamızı takip etmeye devam ediniz.

Burcu Biricik trençkot
Burcu Biricik trençkot için Tıklayınız.

 

Burcu Biricik beyaz bluz
Burcu Biricik beyaz bluz markası İlathebrand.

Kuzgun 6.Bölümde Yaşananlar

Savcıya giden Dila, Şeref’i öldürenin kim olduğunu bildiğini söyleyerek, cinayeti işlediğini itiraf edecek kişiyi onun odasına sokuyor. Savcının yanına giden itirafçı o cinayeti kendisinin işlediğini ve yapmış olduğu bu cinayetten hiç pişman olmadığını dile getirir. Kuzgun’u Dila el vermiyor. Rıfat’ın etrafında olanlardan bir kişi bu cinayet suçunu kendisi üstlenmiştir. Bora’nın annesini kaçırmasından dolayı Kumru ona hesap sormak isterken ona Meryem engel oluyor. Kuzgun’a Kumru’nun abisinin giderek itirafta bulunması en fazla Meryem’i şok eder. Meryem bunu hiç beklememiştir. Kuzgun ise bu olanları kendi evinden onları izlemektedir.

Kardeş Çocukları Kıyafetleri için Tıklayınız

Burcu Biricik yeşil ceket
Burcu Biricik yeşil ceket için Tıklayınız. ve etek Zara.

Meryem’i Kuzgun’un kurtarmış olması Bora’yı çılgına çeviriyor. Bunun bedelinin çok ağır olacağını ona söylüyor. Terzi Derviş den gelen mesajı sabah arabası ile yola çıkmak üzereyken alan Kuzgun daha sonra onun yanına gider. Kuzgun’un içinde olduğu bu karanlık işlerden Meryem kurtulması için ne yapacağını çaresizce elinden bir şey gelmeden düşünür. Eskilerden kalan bir mektubu bulur.

Kuzgun’u annesi Meryem’i kurtarmak için Terzi Derviş’in yapmış olduğu oyunu takdir etmiş olması onu çok mutlu ediyor. Derviş’e tohum işini kendisi alacağını söylediğinden bu işn çok büyük olduğu ve bunun altında kalabileceğini söyler. Rıfat’ın koluna o kelepçeyi Kuzgun ne pahasına olursa olsun kesinlikle taktıracağını söyler.

Savcılıktan çıkan Dila, arabaya bindiğinde yaptıklarını düşünerek gözyaşları içinde kalır. Kumru’nun çekmesinde gördüğü resim ile Kartal birçok geçirir. Abisinin kendi dükkanı yaktığını öğrenir. Kumru bulduğu eskiden kalan mektuplardan annesin den bunları babasının kime yazmış olduğunu bulması için ister. Bora işle birlikte tohum işinin Kuzgun ile birlikte yapacağını duyan Rıfat çok kötü olur. Meryem, Dila’nın iş yerine gelmesinden dolayı karşısına çıkıyor.

Kuzgun 7.Bölüm Dizi Sponsorları

Kuzgun’da yer alan Dizi kıyafetleri ve sponsorları için sizlere her hafta giyilen kıyafetlerden markalarını eklemeye devam ediyoruz. Diziden sonra ve sonraki günlerde de kıyafet eklememiz devam edecektir.

Burcu Biricik kaban
Burcu Biricik kaban Forever New.

 

Kuzgun Kaban markası
Kuzgun Kaban ürünü incelemek için Tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir