Kuzgun 8.Bölüm Kıyafetleri

Kuzgun 8.Bölüm Fragmanı

Kuzgun 8.Bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm 3 Nisan tarihinde ekrana gelecek olan dizide Kuzgun 8.Bölüm Kıyafetleri de merakla beklenmektedir. Yeni fragman da Ondan nefret ettiğini Kuzgun’a söylene Dila, kalbinde de sevdiği için nefret ettiğini söyler. Dila Kuzgun’un onunla ilgilenmemesinden dolayı tokat atmaya çalışıyor. Sürpriz yapan Kuzgun ve Dila ikilisi nikah kıyıyor. Kuzgun Dila nerenden giyiniyor ?

Kuzgun Dila küpe
Kuzgun Dila küpe BendisTakı incelemek için tıklayınız

 

Mango Yeni Sezon önerileri
Mango Yeni Sezon önerileri incelemek için tıklayınız

Kuzgun 7.Bölümde Neler Yaşandı?

Kumru’dan da yardım alan Meryem bulmuş olduğu adrese gider. Terzi Derviş karşısına çıkar ve ona kim olduğunu tanıtır. Elindeki mektubu Derviş’e verdikten sonra yazılanları okuyarak ona sen kimsin Derviş Efendi diye soruyor. Bunun karşısında Derviş ona eli kirli biri olduğunu söylüyor.

Kuzgun Dizisi Dila'nın giydiği Ceket
Kuzgun Dizisi Dila’nın giydiği Ceket Zara

Derviş, kocasının olduğu kadar çaresiz halde olduğunu söyleyen Meryem’i dükkana davet eder. Meryem ondan oğlunun dönme sebebinin intikam olduğunu, yirmi yıl önce yapamadığı yardımı şimdi ondan yapmasını istiyor. Kuzgun’u bu girdiği yoldan artık çıkarmaya kimsenin gücü yetmeyeceğini Derviş söyler.

Kuzgın Dila Kırmızı Bluz
Kuzgın Dila Kırmızı Bluz Adl incelemek için tıklayınız

 

Kuzgun Burcu Biricik Ceket
Kuzgun Burcu Biricik Ceket atolyeno6

Kuzgun 8.Bölüm Dizi Sponsorları

Bilgin ailesi ile kahvaltı ettiği sırada polis ekipleri oraya gelir. Dila ise ne olup bittiğini anlamazken Rıfat gelen polis ekibi buyurun diyerek karşılar. Rıfat polisler tarafından gözaltına alınacağını öğreniyor. Polislerden ne suçu olduğunu öğrenmeye çalışan Rıfat lojistik araçlarında uyuşturucu bulunduğunu öğreniyor.

Mango Yeni Sezon Bikini önerileri
Mango Yeni Sezon Bikini önerileri incelemek için tıklayınız

Sen Anlat Karadeniz Kıyafetleri için tıklayınız

Dila bu uyuşturucu durumu karşısında şok oluyor. Dila hemen babasına doğru döne. Rıfat o sırada kalbini tutmaktadır. Rıfat’ın durumunu gören Dila acil hastaneye gitmesi gerektiklerini Ali’ye söyleyerek hemen ambulans çağırmasını ister. Rıfat bir şeyinin olmadığını iyi durumda olduğunu söyler. Dila, polislerin kelepçe takmalına engel olmaya çalışır fakat gözaltına alınacağı ona söylenir. Rıfat tamam der ve polisler onu araca götürür. Gözyaşları içinde kalan Dila babasına onu kurtaracağının sözünü vererek arakasından seslenir. Dila, babasını kurtarmak için elinden geleni yapmaya çalışırken bunu yapanın Kuzgun olduğunu fazla zaman geçmeden anlıyor. Dila, Kuzgun ile yüzleşir ve sen nasıl bu kadar insanlıktan çıkarak bana bunu nasıl yaparsın diyerek ona hesap sorar.

Kuzgun dizisnde Burcu Biricik trençkot
Kuzgun dizisinde Burcu Biricik trençkot incelemek için tıklayınız %50 indirimde

Kuzgun 8.Bölüm Dila Kıyafetleri

Babası yüzünden kendi babasının hapis yatmış olduğunu ve babasının babasını Dila’ya söyler. Dila duyduğu bu sözler karşısında ne yapacağını bilmiyor. Kuzgun bu durum karşısında artık hiçbir kimseye acımayacağını söyler ve ona senin tek cezan ‘’kimsesiz kalmak olsun’’ der. Bu sözler ile Dila’ya haykırır. Rıfat mahkemeye çıkacağı tarihi beklerken, babasına sen olmadan Bilgin ailesinde olanları, o olmadan yaşatmayacaklarını ve babasını içeride de kendisini yaşatmayacaklarını öğreniyor.

Kuzgun 8.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Kuzgun dizisi dolu dizgin devam ederken Kuzgun 8.Bölüm Kıyafetleri ve sponsorları da yeni bölüm ile birlikte yayınlamaya başlayacağız. Dizide kim nereden giyinmiş hangi markayı giymiş ve ürün fiyatlarını görmek için resimlerin üzerine tıklayarak direk ürüne gidebilirsiniz. Bu hafta bölümde yer alan Dizi Kıyafetleri ve markalarını için bizi takip ediniz.

Burcu Biricik Kuzgun dizisinde giydiği yeşil ceket
Burcu Biricik Kuzgun dizisinde giydiği yeşil ceket incelemek için tıklayınız

 

Burcu Biricik beyaz bluz
Kuzgun dizisi Burcu Biricik beyaz bluz İlathebrand

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir