Kuzgun 9. Bölüm Kıyafetleri

Kuzgun 9. Bölüm Fragmanı

Kuzgun 9. Bölüm Kıyafetleri ve sponsorlarının da yayınlanacağı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında Nikah sonrası Dila, Kuzgun’la yapılan evlilikten dolayı çok hırslıdır. Kuzgun’u depoya baskın yapıldığından bahseden Cihan, depoda Kartal’ın da olduğunu söyler. Yeni bölüm Dizi Kıyafetleri ve sponsorlarını sizlere bu bölümde de sunmaya devam edeceğiz.

Dila pijama takımı
Dila pijama takımı Oysho, gömlek için Tıklayınız. ve pantolon için Tıklayınız.

 

Kuzgun Dila Beyaz Askılı Bluz
Kuzgun Dila Beyaz Askılı Bluz markası bulduğumuzda ekleyeceğiz. benzeri için tıklayınız

 

Kuzgun Dila Gelinlik
Kuzgun Dila Gelinlik Project Bridal

Kuzgun 8. Bölüm Özeti

Gitmek üzere hazırlanan Dila bavullarını toplamıştır ve o sırada arabaya bindiğinde bir zarf buluyor. Açtığı zarfın içinde ona hediye olduğu, bu hediyeyi nerede bulması gerektiği yazıyor. Rıfat’ın yanına hapishaneye giden Kuzgun onu ziyaret eder. Kuzgun ile ilk seferde görüşmek istemeyen Rıfat sonunda çaresizce söylediklerinden dolayı görüşür. Babasının intikamını bırakmayacağını ve neler yapacağımı tahmin bile edemeyeceksin der.

Kuzgun Deri Ceket
Kuzgun Deri Ceket

 

Kuzgun Dila Kırmızı Bluz
Kuzgun Dila Kırmızı Bluz Adl incelemek için tıklayınız

 

Kuzgun Burcu Biricik Deri Ceket
Kuzgun Burcu Biricik Deri Ceket  difashionbranding

Kuzgun hapishanedeki görüşmesinden çıktıktan sonra Rıfat’ın şirketine Bora ile yapacakları ortak iş için gider. Ardından Rıfat’ın odasına girer. Orada Bora onu beklemektedir. Dila içeri girer. Onu gören Kuzgun şaşkınlık içerisindedir. Babasının işlerini bundan sonra kendisini yöneteceğinden bahseder. Kuzgun’a bundan sonra tohum işlerini beraber yapamayacaklarını anlatır. Dia konuşurken araya giren Bora sen bizimle birlikte olmayı hak etmiyorsun der. Dila’ya karşı Kuzgun ona Behram’dan icazet aldın mı diye sorar. Dila ise ona tercih yapacak olan Behram Adıvar’ın Kuzgun’u tercih etmeyeceğini söyler. Bunları söyleyen Dila arabasındaki kendisine bırakılan kağıdın ne anlama geldiğini anlıyor.

Trendyol yeni sezon yaz modası ürünleri satışta
Trendyol yeni sezon yaz modası ürünleri satışta incelemek için tıklayınız

Kuzgun 9. Bölüm Dila Kıyafetleri

Ali ile birlikte Behram’ın mesajını tartışan Dila içeri girdiklerinde evde çalışan kişilerden biri kart getirir. Bu kart Dila’ya gelmiştir. Çalışan kişiye tekrardan kime geldiğini sorar. Kartın sahibi Dila’dır. Dila, kartın ne anlama geldiğini Ali açıklar. Behram’dan bundan sonra Dila icazet alacaktır. Dila’nın onunla tanışma istediğinden dolayı fazlasıyla gerilmiştir. Onu daha önce uyardığını söyler ve Dila’ya sevkıyat işlerine kendisinin engele olamayacağını söylüyor. Dila kesin kararlıdır. Kuzgun ile birlikte çalışmayacaktır. Dönüp gitmeye hazırlanan Kuzgun, Dila’nın ona Sen Behram’dan icazet aldın mı? dediği sözler karşısında olduğu yer kalır.

Derviş ile görüşecek olan Dila bunun öncesinde çok fazla gergin gözüküyor. Dila’ya bu durumu gören Bora onun sadece bir aracı olduğununda endişelenecek bir durum olmadığını söyler. Kumru’nun yanına giden Şermin vermiş olduğu görüntüler hakkında haber yapıp yapmadığını sorduğundan Kumru’dan görüntülerin bir işe yaramayacağını bir şey çıkmayacağını söyler. Kumru’yu kendisinde olan görüntülerin devamını anlatarak onun acele olarak haberi yapmasını söyler. Sitemizde ayrıca Kuzgun Dila Kıyafetleri yer alacaktır. takip etmeye devam ediniz. İyi seyirler.

Kuzgun dizisnde Burcu Biricik trençkot
Kuzgun dizisinde Burcu Biricik trençkot incelemek için tıklayınız
Kuzgun Dila küpe
Kuzgun Dila küpe BendisTakı incelemek için tıklayınız

 

Cengiz Abazoğlu tasarımları
Cengiz Abazoğlu tasarımları için tıklayınız

 

Kuzgun Dizisi Dila'nın giydiği Ceket
Kuzgun Dizisi Dila’nın giydiği Ceket Zara Ceket modelleri için tıklayınız

 

Mango yeni sezon Sanadalet
Mango yeni sezon Sanadalet ürünleri incelemek için tıklayınız

 

Burcu Biricik Kuzgun dizisinde giydiği yeşil ceket
Burcu Biricik Kuzgun dizisinde giydiği yeşil ceket incelemek için tıklayınız

 

Mango Çanta indirimleri
Mango Çanta indirimleri için tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir