Kuzgun Kıyafetleri

Kuzgun Dizisi Fragmanı

Kuzgun dizisinde hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesi ile karşımıza çıkmaktadır. Yeni ve ilk fragmandaki konuşmalarda duyduğumuz Kuzgun’un insanın bulunduğu yeri sevmiyor gözü yükseklerde oluyor dediğinde Dila ”Yüksekle aram pek iyi değildir cevabı ve sonrasında ”kimsin sen” dediği konuşmalar dikkati çekmektedir.Kuzgun ve Dila arasında olan hikaye nasıldır. Daha önce bu ikili birbirlerini tanıyorlar mı? Kuzgun Çarşamba günü yayınlanacak ilk bölümü ile ekranlara gelecektir. Dizi yer alan Kuzgun Dizi Kıyafetleri ve kıyafet markalarını sizlere sunmaya başlayacağız.

Burcu Biricik elle dergisinde giydiği elbise
Burcu Biricik elle dergisinde giydiği elbise incelemek için tıklayınız.

 

Kuzgun Dila güneş gözlüğü
Kuzgun Dila güneş gözlüğü için Tıklayınız.

 

Kuzgun Kaban markası
Kuzgun Kaban ürünü incelemek için Tıklayınız

 

Kuzgun Dila Siyah Tulum
Kuzgun Dila Siyah Tulum için Tıklayınız

 

Burcu Biricik tulum
Burcu Biricik tulum markası için Tıklayınız

 

Burcu Biricik kürk mont
Burcu Biricik kürk mont için Tıklayınız.

 

Burcu Biricik kaban
Burcu Biricik kaban Forever New.

 

Burcu Biricik mont
Burcu Biricik montun markası Stradivarius.
Kuzgun Dila Kıyafeti
Kuzgun Dila Ceket Markası : ZARA

Kuzgun Dizi Konusu

Star TV ekranlarında 13 Şubatta başlayacak Kuzgun ilk bölüm ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Star TV ekranlarında yayınlanacak olan dizinin yapımcılığını Ay Yapım üstlenecektir. Güçlü bir kadro ile yayına başlayacak olan dizinin başrol oyunculuğunu Barış Arduç ve Burcu Biricik paylaşmış olduğu dizide intikam ve aşk dolu bir hikaye konusu anlatılacak. Kuzgun ilk bölüm tarihi ve Kuzgun’da yr alacak diğer oyuncular kimler.

Barış Ardıç ve Burcu Biricik’in başrollerini paylaştığı Kuzgun 13 Şubat Çarşamba tarihinde ilk bölümü ile yayınlanmaya başlayacaktır. Star TV ekranlarının en iddialı dizilerinden olacak Kuzgun aynı akşam diğer kanallarda yayınlanan Diriliş Ertuğrul, Vurgun ve Sen Anlat Karadeniz dizilerine rakip olacaktır.

Kuzgun Barış Kıyafetleri
Kuzgun Barış Kıyafetleri

Vuslat Kıyafetleri için Tıklayınız

Kuzgun Dizisinin Yapımcılığını Kerem Çatay ve Pelin Diştaş üstlenmektedir. Bahadır İnce bu dizinn yönetmen koltuğunda yer almaktadır. Senaryosunda Özlem Yılmaz ve Gürgün Toptaş’ın yazdığı dizi ilk bölümü merakla beklenmeye başlanmıştır. Barış Arduç Kuzgun karakterini Burcu Biricik Dila karakterini canlandırmaktadır. Dizi kadrosunda yer alan diğer oyuncular, Hatice Aslan, Settar Tanrıöğen,Caner Şahin, Levent Ülgen, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, Derya Beşerler, İpek Erdem ve Erdal Küçükkömürcü gibi önemli oyuncular yer almaktadır. Güçlü oyuncu Kadrosu ile Kuzgun saat 20:00’da Çarşamba günü ekranlara gelmeye başlayacaktır.

Kuzgun Dizi Kıyafetleri

Kuzgun dizisinde yer alan Dizi Kıyafetleri ve Dizi sponsorlarını sizlere yazımıza eklemeye devam edeceğiz. Dizide Burcu Biricik Kıyafetleri , Barış Arduş kıyafetleri ve dizide yer alan diğer oyuncuların giymiş olduğu kıyafet markalarını sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Kuzgun Burcu Biricik kıyafeti
Kuzgun Burcu Biricik montu Forever New.

1 thought on “Kuzgun Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir