Mahur Reyhan’dan Gerçekleri Öğrenecek mi?

Reyhan Mahur’a Gerçekleri Anlatacak mı?

Bir Aile Hikayesi Mahur Reyhan’dan Gerçekleri Öğrenecek mi? Geçen hafta yayınlanan bölümde Mahur’un babası Şakir ile Müjde arasında geçen diyalogda, yaptığı kaseti Reyhan’a verdiğini söyleyerek ağzından aslında onu eskiden tanıdığını gösteren sırrı kaçırmıştır. Dizi ve Film Müzikleri Bunu hemen fark eden Müjde siz eskiden tanışıyor musunuz? Diyerek hemen Şakir’e sorar. Şakir kendisinden bahsettiğinde bende elden gelen bir şeyler yapmaya çalıştım der. Müjde sen müzikte çok iyisin, Reyhan annem geldiğinde çaldığın şarkı çok güzeldi, hatta onun da gözleri ne kadar doldu der. Müjde çok çekti dediği Reyhan için, Şakir’de doğrudur diyerek kafa sallar.

Bir Aile Hikayesi Reyhan ve Mahur

Müjde, Şakir’e ben senin çaldığın şarkıyı hiç duymadım kimin şarkısı diye sorar. Şakir ben yazdım der. Bunu duyan Müjde çok şaşırır ve hakikatten elinde fırsat olsa neler başaracaksın diye cevap verir. Müjde ona sen bu şarkıyı birilerine dinlettin mi diye sorar. Şakir o özel bir şarkıdır, ben onu Mahur’un annesine yazdım, Müjde öylemi diyerek onu duygusallık içinde dinler. Çok güzel özelse de keşke dinletmiş olsaydın yine de, belki Zeki Müren dinleyecekti, bayılacaktı şarkıya koyacaktı albümüne diyerek yorum yapar. Şakir ise burada kendisi de duygusala bağlamış ve zaten özel bir şey di, 35 sene öncedir bir nüshaydı onu da bir kasete kaydetmiştik, onu da Reyhan’a verince gitti işte öyle der. O sırada Şakir’in yüzü anında düşer. Ağzından kaçırdığının farkındadır. Müjde ilk etapta tek kopya tabi der ve sonra bir anda kime verince diyerek onların eskiden birbirlerini tanıdığını anlar.

Mahur Annesi Affedecek mi?

Şakir ağzından kaçırdığı bu sır sonrasında Müjde’nin yanından hemen kaçarcasına ben faza çikolata yiyince dokundu diyerek odasına çıkmaya çalışır. Müjde ona müsaade etmeyerek gitmeye çalışır. Müjde o Reyhan, Reyhan anne değil dimi der. Müjde siz Reyhan ile tanışmıyorsun dimi diye sorar. Şakir ne münasebet canım biz Reyhan ile burada tanıştık dese de Müjde buna inanmayarak sen bana resmen yalan söylüyorsun der. Şakir cevap veremez ve Müjde ona sen bir otur şuraya diyerek bana bu olayı en başından anlatmasını ister. Ayrıca Bir Aile Hikayesi Reyhan Kıyafetleri de sitemizde yer almaktadır.

Bir Aile Hikayesi Kıyafetleri görmek için tıklayınız.

Reyhan ile konuşan Müjde ben kocama hiç yalan söylemedim diyerek gerçekleri anlatacağını söyler. Bizim ailemizde yalanlara yer yok diyerek ondan bunu anlatmasını ister. Reyhan çok zor durumdadır ve onun sır olarak kalmasını istese de Müjde buna müsaade etmeyerek yoksa kendisinin anlatacağını söyler. Reyhan ondan bir gün daha süre ister. Bir gün sonra Reyhan kapıya gelir ve Mahur’a oğlum seninle konuşmaya geldim ben der. Mahur ise çok şaşkınlık içerisinde konuşalım diye karşılık verir. Mahur annesine ne oldu ne ile ilgili diye sorduğunda Reyhan babanla ilgili diyerek cevap verir ve dizi bu sahne ile sonlanır. Mahur Reyhan’dan Gerçekleri Öğrenecek mi? yeni bölümde haftaya merakla beklenen bu soruyu öğrenmiş olacağız. Dizi Kıyafetleri merak edenler için sitemizde yer almaktadır.

Bir Aile Hikayesinde Giyilen Bazı Kıyafetler (Diğerleri için sitemizde Diziler bölümünde mevcuttur)

Bir Aile Hikayesi Reyhan Trençkot
Bir Aile Hikayesi Reyhan Trençkot incelemek için tıklayınız

 

Bir Aile Hikayesi Berk deri ceket
Bir Aile Hikayesi Berk deri ceket incelemek için tıklayınız (indirimde)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir