Maraşlı Dizi Kıyafetleri

Maraşlı Kıyafetleri

Atv ekranlarında yayınlanan ve merakla aradığınız Maraşlı Dizi Kıyafetleri hangi marka? Kim nereden giymiş? sitemizde güncel olarak yayında olmaya devam ediyor. Her hafta pazartesi günü yayın hayatına başlayan dizi beğeni ile izlenmeye de devam ediyor. Deneyimli isimlerin yer aldığı dizi oyuncu kıyafetleri güncel olarak yayınlanmaya özen göstereceğiz. Yayınlamış olduğumuz kıyafet görsellerinin üzerine tıklayarak direkt olarak ürün marka ve fiyatını ulaşmanız çok kolay olacaktır.

Maraşlı dizisi Mahur kahverengi kaban
Maraşlı dizisi Mahur kahverengi kaban için Tıklayınız.
Maraşlı dizisi Mahur gümüş bileklik
Maraşlı dizisi Mahur gümüş bileklik Pandora, ürün için Tıklayınız.
Maraşlı dizisi Mahur bej kaban
Maraşlı dizisi Mahur bej kaban BSL,ürün için Tıklayınız.
Maraşlı dizisi Dilşad gri kaban
Maraşlı dizisi Dilşad gri kaban için Tıklayınız.
Maraşlı dizisi Mahur bordo kaban
Maraşlı dizisi Mahur bordo kaban Victoria’s Secret,ürün için Tıklayınız.
Maraşlı dizisi Mahur bej kazak
Maraşlı dizisi Mahur bej kazak için Tıklayınız. Kabanı Zara.
Maraşlı dizisi Mahur bej kaban
Maraşlı dizisi Mahur bej kabanı Merve Cisko,incelemek için Tıklayınız.
Maraşlı dizisi Mahur gri kaban
Maraşlı dizisi Mahur gri kaban Stradivarius,incelemek için Tıklayınız.

Maraşlı dizi kadrosunda yer alan isimlerden Burak Deniz (Maraşlı) ve Alina Boz (Mahur) başrol kadrosunda yer almaktadır. Oyunculukları ile sevilen isimlerin arasında yer almaktadır. Kadroda yer alan diğer isimlerden bahsedelim. Saygın Soysal (Savaş), Serhan Kılıç (Necati), Cemil Büyükdöğerli (İlhan), Rojda Demirer (Firuzan), Melis İşiten (Dilşad), Cihan Yenici (Ozan) karakterine hayat veriyor. Dizi kadrosunda yer alan oyuncu karakterlerinden bazılarından bahsedelim.

Maraşlı dizisi Mahur kırmızı elbise
Maraşlı dizisi Mahur kırmızı elbise için Tıklayınız.
Boyner indirim kodu
Boyner indirim kodunu inceleyiniz.

Maraşlı Mahur Kıyafetleri Hangi Marka?

Burak Deniz (Maraşlı): Eski bordo bereli Maraş doğumludur ve yıllarca görev yapmış olan askerdir. Kızı Zeliş bir saldırıda yaralanmış ve bunun üzerine Zeliş’in bakımı için ordudan yarılmaya karar vermiştir. Kendine açtığı sahaf ile sakin hayatını yaşamaya devam ediyor.

Maraşlı Kıyafet Markaları
Maraşlı Kıyafet Markaları ve sponsorları inceleyiniz.

Alin Boz (Mahur): Çok zeki entellektüel, fotoğraf sanatçısı güzel bir kızdır. Kendine ait bir stüdyosu vardır. İstanbul’da okumuş iyi bir çevrede yaşamış iyi okullarda yaşamıştır. Kardeşleri arasında en küçük olması ve tek kız olmasına rağmen şımarıklığı ve küstahlığı yoktur. Kendine güveni çok fazladır. Bunun en büyük sebebi ise iki tane büyük abisi ile baş etmesidir.

Melis İşiten (Dilşad): İlhan’ın karısı genç yaşta evlenmiş ve hamile kalmıştır. Konservatuardan mezun olmuş, ince zevkleri ile kültürlü çok klas bir kadındır. Şıklığı zarifliği dikkatleri gözden kaçmıyor. Mahur’un ise en iyi anlaştığı kişidir.

Maraşlı Kıyafetleri ve Sponsorları

Maraşlı Dizi Kıyafetleri ve markalarını öğrenmek için bizleri güncel olarak takip etmeniz yeterlidir. Dizi yayın öncesi ve sonrasında da kıyafetleri güncel olarak eklenmeye devam ediyor. Eklemiş olduğumuz görsellerin üzerine tıklarayk marka, fiyat ve dilerseniz satın alanız çok kolay olacaktır. İyi seyirler.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir