Maria ile Mustafa Kıyafetleri 1. Bölüm

Maria ile Mustafa 1. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Yeni ay ile birlikte bu hafta pazar günü ekranlara gelecek olan Maria ile Mustafa Kıyafetleri 1. Bölüm sponsorları sitemizde eklenmeye ve güncel olmaya devam edecektir. Yeni sezona damga vurması beklenen dizinin tanıtımları da yayınlandı.Brezilya’da modellik ve aynı zamanda oyuncu yapan Jessica May, Hilmi Cem İntepe ile birlikte başrol oyunculuğunu paylaşmaktadır. ilk bölümü 6 Eylül Pazar günü yayınlanacak dizi hafta sonları seyirci karşısında buluşmaya hazırlanıyor.

Maria ile Mustafa dizisi Maria elbisesi
Maria ile Mustafa dizisi Maria elbisesi için tıklayınız.
Maria ile Mustafa Maria bluzu
Maria ile Mustafa Maria bluzu için tıklayınız.
Maria ile Mustafa dizisi Mustafa gömlek markası
Maria ile Mustafa dizisi Mustafa gömlek markası Mavi için tıklayınız.

Bay Yanlış Kıyafetleri

Yeni dizi Maria ile Mustafa konusundan bahsedecek olursak; Maria henüz daha yedi yaşında Kapadokya’dan ayrılarak Kolombiya’ya gitmiştir. Babası Türk ve Annesi Kolombiyalıdır. Babasının ölümü nedeni ile tekrardan yıllar sonra Kapadokya’ya gelir. Tek düşüncesi babasının ölümünün ardından miras işlemleri halledip bir anca geri dönmektir. Fakat bu hiç de umduğu gibi olmaktadır. Burada Mustafa ile tanışır ve onun için işler tamamen başka yola gitmektedir. Mustafa ise şehrin en tanınmış Candemir ailesinin veliahtı ve çalışkan akıllı,azimli, eğitimli oğludur. Ailesine düşkün ve onlara hiç karşı gelmemiştir. Taki Maria ile tanışana kadar.

Maria elbise markası
Maria elbise markası Mudo için tıklayınız.
Maria ceket markası
Maria ceket markası Ltb için tıklayınız.
Maria ile Mustafa gömleği
Maria ile Mustafa gömleği Mavi için tıklayınız.
Marianın kombini
Marianın kombini Mavi için tıklayınız.
jassica may elbiseleri
jassica may elbiseleri inceleyiniz.

Maria ile Mustafa Kıyafet Markaları

Maria ile Mustafa Kıyafetleri 1. Bölüm ile merak ettiğiniz dizi kıyafetleri markalarını sizlere sitemizde güncel olarak eklemeye özen göstereceğiz. Dizi anında ve sonrasında da sürekli olarak güncellenerek yeni kıyafet markalarını eklemeye devam edeceğiz. Dizinin kadrosunda Hilmi Cem İntepe, Jessica May, Tamer Levent, Haldun Boysan, Alpay Atalan, Ezgi Çelik, Haki Biçici, Zeynep Gülmez gibi deneyimli ve tanımış oyuncular yer alıyor. Bazı oyuncuların karakterlerine yer verecek olursak.

Maria ile Mustafa sponsorları
Maria ile Mustafa sponsorlarını inceleyiniz.

Maria ile Mustafa Giysileri

Tamer Levent (Kudret Candemir): Candemir ailesinin , Mustafa’nın babası ve atasıdır. Çocuklarını eşinin ölümün ardından disiplinli olarak büyütmüştür. Çocuklarına sevgisini göstermekte zorlansa da onlara karşı iyi bir adamdır. Onuru ve ailesi onun için her şeyden önce gelmektedir.

Haldun Boysan (Haşmet Yalçınoğlu): Yalçınoğlu ailesinin babası atasıdır. Çok sert ve dediğim dedik bir babadır. Kendisinin dışında hiçbir doğruyu kabul etmeyen geçimsiz ve huysuzdur. Beraber büyüdüğü Candemir ailesinin Kudret Candemir’in ezeli rakibi ve onun düşmanıdır.

Mustafanın beyaz gomleği
Mustafanın beyaz gömleği için tıklayınız.
Maria ile Mustafa Maria sarı elbisesi
Maria ile Mustafa Maria sarı elbisesi Dilvin için tıklayınız.
Boyner indirim kodu
Boyner indirim kodunu hemen inceleyin.

2 thoughts on “Maria ile Mustafa Kıyafetleri 1. Bölüm

  1. Merhabalar,
    Maria ile Mustafa dizisi 5 ve 6. bölümlerinde Maria’nın giydiği otantik bluzlar hangi markanın? 5. Bölümünde renkli otantik bluz giymişti 6. bölümde de mavi beyaz bluz giymişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir