Masumiyet 1. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Masumiyet 1. Bölüm Kıyafetleri

Şubat aynın son haftası yayın hayatına başlayacak olan Masumiyet 1. Bölüm Dizi Kıyafetleri yayında. Merak ettiğiniz tüm Masumiyet kıyafet sponsorları için bizleri sitemizden takip etmeyi ve bildirimlerinizi açık bırakmayı unutmayanız. Güzel ve deneyimli oyuncuların yer aldığını dizide kıyafetlerinde oldukça fazla dikkat çekeceğe benziyor. Dizi yayın esnasında ve sonraki günlerde de sürekli olarak kıyafetler güncellenerek eklenmeye devam edecektir.

Masumiyet dizisi Ela deri etek
Masumiyet dizisi Ela deri etek için Tıklayınız ve ceketi için Tıklayınız.
Masumiyet dizisi İrem yeşil ceket
Masumiyet dizisi İrem yeşil ceket için Tıklayınız.
Boyner kod fırsatı
Boyner kod fırsatı inceleyiniz.

Masumiyet ilk bölüm tanıtımı da yayınlandı. Deniz Çakır, Hülya Avşar gibi isimlerin başrol kadrosunda yer alan dizi merakla şimdiden beklenmeye başladı. Yıllardır oyunculuk deneyimi olan oyuncuların arasında Hülya Avşar’ın yeni projesi çok konuşulacak gibi duruyor. Yeşilçam yıldızı oyuncu hala eski unvanının hakkını da vermeye devam ediyor. Uzun bir aradan sonra Deniz Çakır’da Bahar karakteri ile dizi başrol olarak katılan oyuncuların başında yer alıyor.

Masumiyet Dizi Kıyafetleri
Masumiyet Dizi Kıyafetleri sponsorları inceleyiniz.

Masumiyet 1. Bölüm Kıyafet Sponsorları

İki çocuk annesi Bahar’ın ve henüz daha 19 yaşında olan kızı Ela’nın istemediği yanlış bir adama aşık olması ile hayatı değişir. Kızını verdiği bu karardan değiştirmek istese bunu bir türlü başaramaz. Henüz daha liseyi bitirmiş olan Ela ise her şeyi değiştireceğini düşünürken, tanıştığı adama aşık olur ve kendi hayatını da beklenmedik bir şekilde değişmesine neden olur. Artık Bahar’ın hayatı çoktan değişmiştir. Şimdi dizide yer alan oyuncuların karakterlerinden kısaca bahsedelim.

Masumiyet 1. Bölüm Ela Kıyafetleri

Bahar Yüksel (Deniz Çakır): Bahar genç yaşta evlenerek anne olmuş ve üniversite kapısından dönmüştür. Hayallerini ve yapmak istediği ideallerini çoktan unutmuştur bile. Çok domestik olan yapısı kızının kendisinden yaşça büyük ve 35 yaşında birisine aşık olmasıyla çıkacaktır. Onları ayırarak gördüğü bu yanlışın önüne geçmeye çalışsa da başarıl olacak gibi değil.

Beymen indirim kodu
Beymen indirim kodu inceleyiniz.

Hale Ilgaz (Hülya Avşar): İlker’in annesi olan Hale, belgesellerde görülen hırçın yırtıcı kaplan gibidir. Söz konusu oğlunu korumak ise pençelerini korkusuzca açar. Cemiyet tarafından çok kusursuz gözükse de, psikolojik şiddet mağduru, bir anne ve bir eştir. Yayınlamış olduğumuz görsellerin üzerine tıklayarak direkt olarak ürün marka ve fiyatına gitmeniz çok kolay olacaktır. Masumiyet 1. Bölüm Dizi Kıyafetleri için bizleri takip etmeyi unutmayınız. iyi seyirler dileriz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir