Menajerimi Ara 5. Bölüm Kıyafetleri

Menajerimi Ara Kıyafetleri 5. Bölüm

Star TV ekranlarının yeni projesi Menajerimi Ara 5. Bölüm Kıyafetleri ile birlikte karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Her hafta Salı günleri ekranlara gelen dizi geride kalan bir ayında reytinglerde diziler arasında ilk sırayı almayı başarabildi. Deneyimli ve sevilen oyuncu kadrosunu barından dizinin yeni bölüm tanıtımı da yayınlandı. Dizinin başrol kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş gibi oyuncular yer alıyor.

Hazal Kaya lacivert ceket
Hazal Kaya lacivert ceket için Tıklayınız.

Yer alan diğer oyuncular, Ayşenil Şamlıoğlu, Semi Sırtıkkızıl, Gamze Karaduman, Nazlı Senem Ünal, Bedir Bedir, Pınar Ünsal, Aslı Mavitan, Yaprak Medine, Buse Sinem İren, Duygu Şen, İdeal Beran Koton yer almaktadır. Menajerimi Ara Kıyafetleri için bizleri takip ediniz. Ay yapımın üstlendiği, Ali Bilgin’in yönetmen koltuğunda oturduğu, Yelda Eroğlu’nun senaryosunda yer aldığı dizinin yeni bölüm 22 Eylül Salı günü ekranlarda olacaktır.

Mavi indirimleri
Mavi indirimlerini inceleyiniz.

Menajerimi Ara 5. Bölüm Elbise Sponsorları

Menajerimi Ara 5. Bölüm Kıyafetleri ve sponsorlarının da yayınlanacağı yeni bölümün fragman yayını da ekranlara geldi. Yayınlanan fragmanda, Dicle gittiği galadan büyük umutlar beslese de çok kötü hayal kırıklığına uğrayarak dönüyor. O ise her şeyin aksine kendisine karşı gelen herkese karşı ayakta durarak mücadele etmeye kararlıdır. Barış ve Beren için gelen fotoğraf çekimi işi ile Dicle ilgilenmek zorunda kalır.

Menajerimi Ara Beren Kıyafetleri

Dizi setlerinde gerilim ise bitmek bilmiyor. Feris’in oyuncularından olan Edis ve diğer yandan Çınar’ın oyuncusu olan Melisa Şenolsun arasında uzun süredir birlikte rol aldıkları dizinin setinde gerilim yaşarlar. Kıraç ise bir taraftan Ego Ajanstan ayrılma planların içindeyken, Demet Akbağ’ı da yanına alarak götürmenin planlarını yapar. Dicle ise herkesten gizli tutan Kıraç’ın ayrılma düşünce sırrını da öğrenmiştir. Kıraç’ın ajanstan ayrılacağını saklayarak, babasının bu zorlu süreçte yanında olarak ona şans vermekle doğruyu söylemenin arasında kalır.

Sizler TV karşısında dizinizi izlerken, bizlerde sizlere merak ettiğiniz Menajerimi Ara 5. Bölüm Kıyafetleri ve sponsor ürünleri yayınlamak için elimizden ne gelirse yapmaya çalışacağız. Güncel olarak dizi esnasında ve sonrasında da dizi staylingleri yer almaya devam edecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir