Menajerimi Ara Kıyafetleri 2. Bölüm

Menajerimi Ara 2. Bölüm Kıyafetleri

Star TV ekranlarının yeni dizisi Menajerimi Ara Kıyafetleri 2. Bölüm ile de karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 25 Ağustos Salı günü ilk bölümü ile ekrana gelen dizi seyircisi tarafından beğeni kazanmayı başarmıştır. Menajerimi Ara Kıyafetleri sitemizde her hafta güncel olarak sitemize eklenmeye devam edecektir. Bizleri takip etmeyi ve bildirimlerinizi açık tutmayı unutmayınız.  Her hafta salı günü saat 20:00’da başlayacak yeni bölüm ile birlikte şimdiden iyi seyirler dileriz. Yayınlanan ilk bölümde neler yaşanmıştı.

Nukhet Duru Menejerimi Ara elbisesi
Nukhet Duru Menejerimi Ara elbisesi Nocturne için tıklayınız.

Menajerimi Ara 2. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Geçen hafta ilk bölümü ile ekranlara gelen Menajerimi Ara yeni tanıtımı da yayınlandı. Menajerimi Ara Kıyafetleri 2. Bölüm ile dizi öncesi ve sonrası yayında olmaya başlayacaktır. İlk bölümü biraz hatırlayalım.Antalya’dan hayallerinin peşinde İstanbul’a taşınan Dicle, kendine sinema dünyasında bir yer açmak ve bu devasa büyüklükte, acımasız şehirde tutunmak için canla başla uğraşmaktadır. Aylardır iş aramasına rağmen her gittiği yapım şirketinden geri çevrilir. Ne yazık ki kısa zamanda hayallerini süsleyen bu sektörün köpek balıklarıyla dolu olduğunu öğrenir. Tüm umutlarının tükendiği yerde yardım isteyebileceği tek bir insan kalmıştır; yıllardır görmediği, kendisini daha doğmadan terk eden babası Kıraç Özdal… Piyasanın en ünlü menajerlik şirketlerinden biri olan Ego Ajans’ın 5 ortağından biri olan Kıraç, herkesten varlığını sakladığı kızı Dicle’yi karşısında görünce şoke olur. Babasının yardım ricasını savuşturmaya çalışması Dicle’nin gururunu çok kırar… Ama hiç beklenmedik bir anda karşısına büyük bir fırsat çıkar ve babasına rağmen Feris’in ona yaptığı iş teklifini kabul eder. Şimdi Kıraç bunu duyduğunda neler olacak?

Menejerimi Ara Tuba Buyukustun kıyafet markası
Menejerimi Ara Tuba Buyukustun kıyafet markası için tıklayınız.

Menejerimi Ara Beren Kıyafetleri

Yayınlanan yeni tanıtım ve görsellerde Menajerimi Ara Beren Giysileri oldukça dikkat çekmektedir. Ego Ajans ise bu sıralarda yeni maceralarla çalkalanmaktadır. Çınar’ın oyuncusu Tuba Büyüküstün, yurt dışından çok önemli olan bir yönetmenden film teklifi almıştır ve daha şimdiden tüm sektör bu konuyu konuşmaya başlamıştır. Ama ne yazık ki Çınar’ın hiç hesaba katmadığı bir sorun çıkar ortaya… Çınar bu sorunu çözmeye çalışırken Feris de yeni asistanını tanımaya ve ona güvenip güvenemeyeceğini öğrenmek için tartmaya çalışır. Dicle ise bu sırada hiç bilmeden Feris’in yeni starı olan Barış’la tanışır ve beklenmedik bir maceraya atılmak zorunda kalır, acaba bunu öğrenen Feris ne diyecek?

Tuba Büyüküstun Jean markası
Tuba Büyüküstun Jean için tıklayınız.
Menejerimi Ara Dicle polo yaka tisort
Menajerimi Ara Dicle polo yaka tişört için tıklayınız.
Tuba Büyüküstun elbisesi
Tuba Büyüküstun elbisesi Sagaza için tıklayınız.
Menejerimi Ara Tububuyukustun sal markası
Menajerimi Ara Tububuyukustun sal için tıklayınız.
Menejerimi Ara Peride gözlukleri
Menajerimi Ara Peride gözlukleri TomFord için tıklayınız.
Menejerimi Ara Feriz gunes gozlukleri
Menajerimi Ara Feriz güneş gozlukleri Italia Independent için tıklayınız.
Menejerimi Ara Feriz siyah bluzu
Menajerimi Ara Feriz siyah bluzu Arzu Kopral için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir