Menajerimi Ara Kıyafetleri 1. Bölüm

Menajerimi Ara 1. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Star TV ekranlarının yeni ve bomba gibi gelen dizinin Menejerimi Ara Kıyafetleri 1. Bölüm ve sponsor ürünleri sitemizde güncel olarak yayında olmaya başlayacaktır. Dizilere verilen araların ardından bazı kanallar eski projelerine birkaç bölüm devam ederken yaz projeleri de başladı. Deneyimli oyuncu kadrosu ile çok yakında ekranlara gelecek projenin Dizi Kıyafetleri sitemizde güncel olarak yayında olmaya ve eklenmeye devam edecektir. Merak ettiğiniz oyuncuların sponsor ürünlerini bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz.

Menejerimi Ara Tuba Buyukustun kıyafet markası
Menajerimi Ara Tuba Buyukustun kıyafet markası için tıklayınız.
Tuba Büyüküstun Jean markası
Tuba Büyüküstun Jean için tıklayınız.

Ay Yapımın yapımcılığını üstlendiğini Ali Bilgin’in yönetmen koltuğunda oturduğu ve senaryosunda Yelda Eroğlu yer almaktadır. Başrol kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi deneyimli ve sevilen isimler yer almaktadır.

Menejerimi Ara Peride gözlukleri
Menajerimi Ara Peride gözlukleri TomFord için tıklayınız.

Menajerimi Ara Giysileri Nereden

Çalışmak için İstanbul’a gelen ve sinema sektöründe çalışmak isteyen Dicle’nin oyuncular ve menajerlerin dünyasına girdiği ve düştüğü durumun ipuçlarını veriyor.  Yönetmenliğini Ali bilgin’in yaptığı, dizinin senaryosunda Yelde Eroğlu ve Yeşim Çıtak’ın kaleme aldığı Menajerimi Ara dizisi güçlü oyuncu kadrosuna sahiptir. Bizler her hafta yazımızda Menajerimi Ara Dizi Giyseleri güncel olarak sitemize eklemeye devam edeceğiz.Eğlenceli hikayeye sahip dizinin yayınlanması içinde geri sayım artık başlamıştır.

Menejerimi Ara Tububuyukustun sal markası
Menajerimi Ara Tububuyukustun sal için tıklayınız.
Menejerimi Ara Feriz gunes gozlukleri
Menajerimi Ara Feriz gunes gozlukleri Italia Independent için tıklayınız.
Menejerimi Ara Sponsorları
Menajerimi Ara Sponsorları ve markaları için tıklayınız.

Dizinin yayınlanan ilk tanıtımında Tuba Büyüküstün’de yer almaktadır. Dizi kadrosunda yer almasa da ilk bölümünde çekilecek bir yabancı filmde yer alacağı proje için menajerlik şirketinde dir. Dizide yer alan oyuncunun çok iyi at binicisi olması şartı vardır ve kendisininde iyi at bindiğini söylemiştir. Çekim olduğunu unutmuştur ve pratik yapmak için at binmektedir. Çınar onu aradığında hemen olarak çekimlere gelir. Çınar ise onun annesinin hastalığından dolayı geç geldiğini söylemiştir.

Tuba Büyüküstun elbisesi
Tuba Büyüküstun elbisesi için tıklayınız.
Koton indirimleri
Koton indirimleri inceleyiniz.

Menajerimi Ara Kıyafet Sponsoru

Menajerim Ara 1. Bölüm Fragmanı da yayınlandı. Menajerimi Ara Kıyafetleri 1. Bölüm ile eklenmeye devam edecekken Menajerimi Ara Elbiseleri de sitemize eklenmeye devam edecektir. Yayınlanan ilk fragmanda Feriz, Dicle’ye telefonun asla kapanmayacak, hafta içi, hafta sonu,bayram, yılbaşı dinlemem der. Bunun karşısında Dicle ise 7/24 çalışırım verdiğiniz her görevi yaparım ve ben bu işi çok istiyorum der. İlk projeyi yaşından dolayı kaybeden Tuba tekrardan ajansa gelerek kendisinin menajeri var mı diye tekrardan sorar.

Menejerimi Ara Feriz Gömlegi
Menajerimi Ara Feriz Gömlegi- dizi ürünlerini inceleyiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir