Meryem Çakırbeyli Yeter Dedirtti

Salı Akşamları ATV ekranlarınada yayınlanan ve her hafta zirveye oturan “Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinin güzel oyuncusu Deniz Çakır Meryem Çakırbeyli esasında çok seviliyor ve takip ediliyor. Salı akşamları bizimde sitemiz kilitleniyor Edho Meryem kıyafetleri nereden? diye merak eden izleyicisi artık isyan etti.

dizikiyafetlerinet-edho-meryem-kiyafetleri

Deniz Çakır Kimdir? Yaprak Dökümü dizisinde yıldızı parlayan kötü gelin rolünün hakkını veren Deniz Çakır Ferhunde rolü ile sevildi ve replikleri hala dillere destan. Sonrasında ise Kadın İsterse dizisinde Alev rolü ile evli bir adamı ayartan genç ve güzel kadın rolü ile de tepkileri iyice üstüne toplamıştı. Oyunculuk yaşamında ustalık dönemini yaşayan Deniz Çakır şimdilerde “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde İlyas Hızırbeyli’nin eşi Meryem Hızırbeyli rolü ile karşımıza geliyor ve izlenme rekoru kıran dizide Meryem genç bir hanımağa rolünde. Rolünün verdiği ağırlık ile genellikle uzun elbiseler, uzun çizmeler ve uzun kabanlar ile Edho Meryem Kıyafetleri çok beğeniliyordu fakat artık her gölümde aynı elbisenin farklı modelleri ve renklerini giyen Meryem Çakırbeyli Yeter Dedirtti.

edho Meryem mor elbise

Sosyal Medyada özellikle de İnstagram’da Ehho Meryem Kıyafetleri ile kötü yönde fenomen olmuş durumda. Boy boy aynı elbise ve modellerinde fotoğraflar paylaşılıyor ve artık birisi Edho Meryem kıyafetlerine el atsın deniyor. Dizinin sitil danışmanları çok büyük eleştiri alırken bilinen markalara çağrı yapan Deniz Çakır hayranları Meryem’i giydirin kampanyası başlatacak.

edho Meryem yesil elbise

 

Uzun ve sade elbise modelleri ile anneanne tarzı çok eleştirilen Deniz Çakır Meryem Kıyafetleri gerçekten el atılması gerektiğini kanıtlıyor. Her bölümde aynı modelin en soluk ton rengi giydirilip durulmuş güzel oyuncuya bizde hayranlarının isteğini Deniz Çakıra iletmeyi bir borç biliyoruz ve Meryem Hızırbeyli Kıyafetlerine el atmasını rica ediyoruz.

edho Meryem bordo elbise

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir