Mucize Doktor 30. Bölüm Kıyafetleri

Mucize Doktor Dizi Kıyafetleri 30. Bölüm

Sevilerek takip edilen Mucize Doktor 30. Bölüm Kıyafetleri ve oyuncu elbise sponsorları ile karşımıza yeni haftada da çıkmaya devam edecektir. Heyecanla geçen yeni sezonun ilk bölümünün ardından yeni tanıtımda yayınlandı. Sizler dizilerinizi izlerken merak ettiğiniz ve aradığınız Mucize Doktor Elbiseleri güncel olarak burada yayında olmaya devem edecektir. Tek yapmanız gereken bizleri takip etmek. Yayınlanan görsellerin üzerine tıklayarak direkt olarak marka ve fiyat bilgisine ulaşmanız çok kolay olacaktır.

Mucize Doktor Nazlı beyaz elbisesi
Mucize Doktor Nazlı beyaz elbisesi Koton için tıklayınız.

Yayınlanan ilk tanıtımda Ali çok keyifli ve heyecanlı olduğu gözükmektedir. Heyecanla Nazlı ile konuşurken, ona bazen düşünüyorum da, senden önce nasıl yaşamışım ben dediği görülürken çok mutludur. Nazlı’da aynı şekilde gözlerinden mutluluğu ve sevinci belli oluyor. Ali artık kendisinden beklentilerin çok fazla üzerine çıkmaya başlamıştır. Ellerinde balonlara hastanede koşarken Mehmet bebeğinin yanına koşarak onunla kendi kendi kendisine konuşur. Ali’nin keyfi gayet yerinde gözükürken hastane işler hiç de eskisi gibi gitmiyor. Gerilimler gitgide artıyor. Tanju ve Adil hocanın tartıştı anlarda, Tanju’nun sen niye istifa etmedin hala diyerek bağırdığı görülmektedir. Ali içinde kimseyi kollamak yok diyerek bağırırken çok sinirli gözükmektedir.

Mucize Doktor Ferda Etek markası
Mucize Doktor Ferda Etek için tıklayınız.
Mucize Doktor Beliz siyah tulumu
Mucize Doktor Beliz siyah tulumu Boyner için tıklayınız. Ayakkabılar Aldo için tıklayınız.
Mucize Doktor Beliz pantolon markası
Mucize Doktor Beliz pantolon markası MyBestFriends için tıklayınız.
Mucize Doktor Ali Vefa Gömlek markası
Mucize Doktor Ali Vefa Gömlek markası için tıklayınız.

Mucize Doktor 30. Bölüm Kıyafetleri haftasında da eklenmeye devam edecektir. Ali, Adil hocanın beyninde tümör olduğunu öğrenmiş ve şoktadır. Diğer bir yandan ise Adil hoca odasında bayılarak yere yığılır. Herkes Adil Hocanın kızı olduğunu öğrenirken Ali gelen herkse siz misiniz diye sorar. Ve bir anda karşısında gördüğü kişi ile şaşkına dönerek ona bakar. Şimdi diziye katılacak olan Adil Hoca’nın kızı karakterinden bahsedelim.

Mucize Doktor montu
Mucize Doktor montu için tıklayınız.

Mucize Doktor Ferda Kıyafetleri

Seda Bakan; Ferda karakteri ile diziye başlayacak olan oyuncu burada Adil hocanın kızının karakterini canlandıracaktır. Adil’in yıllardır görmediği kızı henüz daha çok küçükken yıllar önce annesi ile birlikte terk ederek Amerika’ya gitmiştir. Annesi Amerikalı bir dansçıdır. Kendisi ise rahat ve çabuk ilişki kurabilen bir yapıya sahiptir. Babasının kendisini bıraktığını düşündüğünden hiç kimseye karşı güveni yoktur. Ailesine öfkeli başkalarına bağlı olmaktan korkular vardır. Yeni bölüm 24 Eylül tarifinde Fox TV’de, iyi seyirler!

Mucize Doktor Açelya kot ceketi
Mucize Doktor Açelya kot ceketi için tıklayınız.
Mucize Doktor Nazlı jean tulum
Mucize Doktor Nazlı jean tulum Mango için tıklayınız.
Mucize Doktor Nazlı kırmızı saat
Mucize Doktor Nazlı kırmızı saat için tıklayınız.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir