Mucize Doktor 35. Bölüm Kıyafetleri

Mucize Doktor Kıyafetleri 35. Bölüm

Fox Tv ekranlarının heyecanla izlenen dizilerinden olan Mucize Doktor 35. Bölüm Kıyafetleri ve elbise sponsorları ile bu haftada yayında olmaya hazırlanıyor. Her hafta heyecanla izlenen dizinin ikinci sezon çekimleri yeni yıl ile birlikte de devam edecek gibi duruyor. Dizinin başrol kadrosunda Taner Ölmez (Ali Vefa), Onur Tuna (Ferman), Sinem Ünsal (Nazlı) Seda Bakan (Ferda) gibi dikkat çeken oyuncular yer alıyor. Sizler de merak ettiğiniz Mucize Doktor Kıyafetleri için bizleri takip etmeye devam ediniz. Dizi esnasında ve dizi günü sonrasında da kıyafetler eklenerek sürekli olarak güncellenmeye devam edecektir.

Mucize Doktor Nazlı beyaz bot
Mucize Doktor Nazlı beyaz bot için Tıklayınız.
Mucize Doktor Beliz ekose pantolon
Mucize Doktor Beliz ekose pantolon için Tıklayınız

Mucize Doktor Kıyafetleri

29 Ekim tarihinde ekranlara gelecek yeni bölümün ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Mucize Doktor 35. Bölüm Kıyafetleri de sitemizde yayında olmaya devam ediyor. Nazlı’nın babası hastaneye yatırılmıştır. Doktor Ali Vefa, Nazlı’ya doku zedelenmesi var, birde besinsiz kalmış sanırım derken, Nazlı nedenini sorar. Oda babasının sokaklarda kaldığını söyler. Nazlı ise babası ile yıllardır görüşmemiştir ve ona çok kızgındır. Uyuduğu sırada yanına da gider. Nazlı babasını affetmek çok korktuğunu ağlayan gözlerle anlatırken, ayıkken kahraman, sarhoşken canavar diye tanımlar. Ali ise babasının değişebileceği gerçeği ona söyleyerek düşün der. Kahraman baban yanında olsa nasıl olur diyerek ona bunu düşünmesini sağlar.

Mucize Doktor Ferman jean pantolon
Mucize Doktor Ferman jean pantolon için Tıklayınız
Mucize Doktor Nazlı beyaz elbise
Mucize Doktor Nazlı beyaz elbise için Tıklayınız
Boyner indirim kodu
Boyner indirim kodu hemen inceleyiniz.

Mucize Doktor 29 Ekim Kıyafetleri

Yeni hafta ile birlikte Mucize Doktor 35. Bölüm ikinci tanıtımı da yayınlandı. Yayınlanan tanıtımda, Sinem’in babası Ali Vefa’ya barıştır beni kızımla sen onun erkek arkadaşın diyerek ondan yardım istemektedir. Dinler seni der ve lütfen diye konuşmasını bitirir. Bu sıralarda hastanede olaylar bitmek bilmiyor. 33. kattan düşen kişi hayatını kaybetmemiş ve ölüm kalım savaşı veriyor. Beliz bunu Ferman hoca ile konuşurken insanların nasıl yaşadığını merak ettiğini söylediğinde ise ondan tepki alıyor. Hastanede çalışan bir temizlik işçisi olan hasta haberlerin de gündemine düşmüştür. Bu durumda Ali Vefa bile şaşkındır. Çünkü ona göre 4 ve 5. kattan düşen kişilerinde yarısının hayatta olması mucize olarak görüyor. Nazlı’nın ise Ferman hocaya lütfen diyerek onu yaşatabileceklerine inanmaya ve inandırmaya çalışıyor.

mucize Doktor Nazlı Gri mont
mucize Doktor Nazlı Gri mont için tıklayınız.
Mucize Doktor Nazlı jean tulum
Mucize Doktor Nazlı jean tulum için tıklayınız.
Mavi sonbahar indirimleri
Mavi sonbahar indirimlerini inceleyiniz.
Mucize Doktor Selvi kırmızı elbise
Mucize Doktor Selvi kırmızı elbise için tıklayınız. Ayakkabılar için tıklayınız.
Mucize Doktor Nazlı kırmızı saat
Mucize Doktor Nazlı kırmızı saat için tıklayınız.
Mucize Doktor Nazlı jean tulum
Mucize Doktor Nazlı jean tulum için tıklayınız.
Mucize Doktor Açelya kot ceketi
Mucize Doktor Açelya kot ceketi için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir