Mucize Doktor 41. Bölüm Kıyafetleri

Mucize Doktor 41. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Geride kalan bölümlerde oyuncu sponsorlarının dikkat çektiği dizinin Mucize Doktor 41. Bölüm Kıyafetleri sitemizde güncel olarak yayında olmaya devam edecektir. Taner Ölmez (Ali Vefa), Onur Tuna (Ferman), Sinem Ünsal (Nazlı) gibi isimlerin başrol kadrosunda yer aldığı dizi yayın hayatına dolu dizgin devam ediyor. Reyting sıralamalarında da dizi istenilen sıralamada devam ediyor. Reyting sonuçlarının da memnun ettiği Mucize Doktor Kıyafetleri sitemizde güncel olarak yayında olmaya devam edecektir. Bizlere yorum kısmından da kıyafet ve markalarını sorabilirsiniz.

Mucize Doktor Nazlı siyah pantolon
Mucize Doktor Nazlı kırmızı ceket Twist, incelemek için Tıklayınız. Pantolon için Tıklayınız ve botları için Tıklayınız.
Mucize Doktor Ferman kahverengi kaban
Mucize Doktor Ferman kahverengi kaban için Tıklayınız.

Mucize Doktor yeni bölüm fragmanı yayınladı. Farklı tanıtımların yayınlanan dizinin ilk tanıtımından biraz bahsedelim. Ali Vefa ve Nazlı ayrılmışlardır fakat arkadaşlıkları devam ediyor. Ali Vefa kendisine yeni bir evde tutmuştur. Ali Vefa’nın hareketlerindeki değişiklik nedeni ile Nazlı ona ben üzülmeyim diye benden bir şey saklamıyorsun dimi diye sorar.

Mucize Doktor Nazlı siyah ceket
Mucize Doktor Nazlı siyah ceket için Tıklayınız

Mucize Doktor 41. Bölüm Dizi Sponsorları

Hastanede Ali Vefa’nın komşusu fazlasıyla ses getirmiştir. Doruk ona güzel mi? bari derken şaşkınlıkla bunu karşılar. Gülin’in Ali birini mi bulmuş derken, Demir Ali’nin depresyonda olduğunu söyler. Ali’nin komşusu ise Ezo’dur. Ezo ona biraz dengesiz ama iyi birisiyim der. Ali ise Nazlı’ya karşı dobra sözleri ile dikkat çekerken Nazlı’ya bana verdiğin tüm fotoğrafları yaktım derken,bakışları ile şaşkınlığını gizleyemez. Ferman ise Ali’nin komşusu için birde bu kız çıktı başımızı diye söylenir. Açelya’nın Nazlı’ya Ali bir kızla görüşüyor sözleri karşısında ise şaşkınlık yaşamaya devam eder.

Mucize Doktor Nazlı siyah botlar
Mucize Doktor Nazlı siyah botlar için Tıklayınız

Mucize Doktor Ezo Kıyafetleri

Bu hafta dizinin konusunda ise SMA hastaları söz konusudur. Milyon dolarlık ilaç tedavilerinin ve Türkiye’de olmayan tedavinden de bahsedilmektedir. Hastaneye SMA hastası bir bebek gelir. Annesi ise bebeğinin durumunu anlatırken onun karşısında su bile içemez durumdadır. Beliz ise Doktor Ali Vefa, Ferdi’nin omurgasını düzeltti bu zor ameliyatı başardı. Tanju hoca ise Ferman’a cerrahide bir kahraman varsa oda Ali Vefa der. 10 Aralık Perşembe günü yeni bölümde şimdiden iyi seyirler dileriz. İzlemiş olduğunuz dizinin Mucize Doktor 41. Bölüm Kıyafetleri ve bunla birlikte dizi sponsorları güncel olarak sitemizde yayınlanmaya başlayacaktır. Kim nereden hangi marka giymiş yazımızda görebilirsiniz.

Mucize Doktor Demir mavi mont
Mucize Doktor Demir mavi mont için Tıklayınız.
Mucize Doktor Doruk deri ceket
Mucize Doktor Doruk deri ceket için Tıklayınız
Mucize Doktor Nazlı beyaz elbise
Mucize Doktor Nazlı beyaz elbise için Tıklayınız
Mucize Doktor Ali Vefa Mont markası
Mucize Doktor Ali Vefa Mont için tıklayınız.
Mucize Doktor Nazlı mavi bluz
Mucize Doktor Nazlı mavi bluz için Tıklayınız.
Mucize Doktor Nazlı jean tulum
Mucize Doktor Nazlı jean tulum için Tıklayınız
Mucize Doktor Beliz ekose pantolon
Mucize Doktor Beliz ekose pantolon için Tıklayınız
Mucize Doktor Nazlı beyaz bot
Mucize Doktor Nazlı beyaz bot için Tıklayınız.
Mucize Doktor Nazlı kırmızı saat
Mucize Doktor Nazlı kırmızı saat markası için tıklayınız.
Mucize Doktor Ferman jean pantolon
Mucize Doktor Ferman jean pantolon için Tıklayınız

2 thoughts on “Mucize Doktor 41. Bölüm Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir