Buradasınız
Ana Sayfa > Muhteşem İkili > Muhteşem İkili 9.Bölüm Kıyafetleri

Muhteşem İkili 9.Bölüm Kıyafetleri

Muhteşem İkili 9.Bölüm Kıyafetleri

Muhteşem İkili 9.Bölüm Fragmanı

Muhteşem İkili 27 Aralık Perşembe günü ekranlara gelecek yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni katılan Ahsen’in yapmış olduğu planlar, Barca ve Nilüfer’in hayatında zor zamanlar geçirmesine neden oluyor. Ahsen tamamen Barca ve MKC’nin yakınlarında olup tüm planlarını devreye sokmaya başlar. Barca’yı arayan Ahsen telefonda konuşmaz. Telefon ile sadece bir kayıt dinletir. Bu duruma Barca anlan vermiş değildir. Telefondan sonra MKC’ye Ahsen’i sorar. Barca’ya onun sadece kendilerinin anladığı bir şey yaptığını söyler. Ahsen, Nilüfere bir kutu göndermiştir. Peki Ahsen’in gönderdiği kutunun içinde ne var. Ahsen’in yeni planları neler? Muhteşem İkili kıyafet sponsorları ve markalarını da yeni bölüm ile bilikte ilave edeceğiz.

Muhteşem İkili Barca kazak
Muhteşem İkili Barca kazak için Tıklayınız.

 

Muhteşem İkili Barca'nın giydiği mont
Muhteşem İkili Barca’nın giydiği mont için Tıklayınız.

 

Muhteşem İkili Barca'nın kazağı
Muhteşem İkili Barca’nın kazağı için Tıklayınız.

Muhteşem İkili Son Bölümde Neler Oldu?

Muhteşem İkili 8.Bölüm ile son hafta yaşanan aksiyon ve duygu dolu sahneler ile seyirciler tarafından izleyiciler ile karşılaştı. Çırpınışlar Yüksel Amir için devam etmesi, MKC ve Barca’nın Ahsen tarafında tuzağa düşülmesi endişe ile beklenirken heyecanı daha da artırmıştır. Fişek Ekrem son bölümde Yüksel Amire şarkıcı Banu üzerinden ulaşır. Fişek Ekrem yurt dışına çıkabilmesi için Yüksel Amir son kaçış biletidir.

Şahin Tepesi Sponsorları için Tıklayınız.

Fişek Ekrem kaçış için yapmış olduğu planlar işlerken, MKC ve Barca karşılarına çıkar. Muhteşem ikilinin amacı ulan Ekrem’e ulaşır, fakat onları bekleyen sorun vardır. İkilinin elini kolunu bağlayan Banu ve Yüksel Amir’in hayati tehlikede olmasıdır. Yüksel ve Banu’yu tek kaçış kozu olan Ekrem vurur. Ekip onlarla uğraştığı sırada Ekrem kaçmıştır. Ellerinden alınan Banu ve Yüksel Amir acilen ameliyata alınır. Durumlar biraz ağırdır. Ekrem’i bulmak için MKC ve Barca tüm gayretlerini buna sarf ederler. Ekrem’in bulunduğu yeri öğrenir öğrenmez hemen oraya yol alırlar. Bu durumun Ekrem farkındadır. Çocukların bulunduğu öğrenci minibüsünü rehin alır. Barca ve MKC çocuklara zarar gelmemesi için yaptığı planda değişikliğe gider.

Muhteşem İkili 9.Bölüm Sponsorları

Muhteşem İkili dizisinde yer alan Dizi kıyafetleri markalarını yayınlamaya devam ediyoruz. Nilüfer’in giymiş olduğu kazak dikkat çeken ürünlerdendir. Muhteşem İkili Yağmur’un spor kombini markasını da sizlere bu yazımızda ilave olarak ekliyoruz. Muhteşem İkili yeni bölüm ile birlikte dizi kıyafet markalarını eklemeye devam edeceğiz.

Muhteşem İkili Nilüfer Elbise
Muhteşem İkili Nilüfer Elbise için Tıklayınız.

 

Muhteşem İkili Ahsen Hırka
Muhteşem İkili Ahsen Hırka için Tıklayınız
Muhteşem İkili Nilüfer Kaban
Muhteşem İkili Nilüfer Kaban markası için Tıklayınız.

 

Muhteşem İkili Dizisi Nilüfer Kazak
Muhteşem İkili Dizisi Nilüfer Kazak için Tıklayınız.
Muhteşem İkili Dizisi Barca Montu
Muhteşem İkili Dizisi Barca Mont için Tıklayınız.

 

Muhteşem İkili Yağmur Tayt
Muhteşem İkili Yağmur Tayt için Tıklayınız.

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın


Top