Buradasınız
Ana Sayfa > Haberler > Muhteşem İkili Sponsorları

Muhteşem İkili Sponsorları

Muhteşem İkili Sponsorları

2018 yılın son aylarında yayına başlayan Muhteşem İkili Kanal D’nin yeni dizisi çok güçlü kadrosu ile yayına gelmeye başlamıştır. Yayınlanmaya başlamadan önce dizi merakla beklenmiş ve bir izleyici kitlesine ulaşmıştır. Dizinin reytingleri beklenen biraz aşağısında kalsa da yayında olmaya devam etmektedir. Muhteşem İkili dizisinde izleyicilerin merak ettiği konulardan biri de ünlü oyuncuların giymiş olduğu kıyafet markaları ve fiyatlarıdır. Kerem Bürsin (MKC) ve Mustafa Kerim Can (Barca) baş rollerini paylaşmaktadır.

Muhteşem İkili Dizi Konusu

Anadolu Yakaı ve Avrupa Yakası komiserleri olan Mustafa Kerim Can (Barca) ve Kerem Bürsin (MKC) teşkilatta yer alan tüm ekiplerin tanınmış polislerindendir. Mkc ve Barca’nın yolu birlikte yürütmesi gereken uyuşturucu operasyonunda birleşmek zorunda kalır. Mert Barca’nın olduğunca büyük cesareti ve Mustafa Kerim Can’nın üstün zekası ile başarılı bir şekilde çözülür. Başarmış oldukları uyuşturucu operasyonunda dolayı birbirlerini sevmeyen iki adam ortak düşman edinmiş olurlar. Barca ve MKC birbirlerine düşmanlığını bir kenara bırakıp ortak düşmanlarıyla beraber mücadele etmek zorunda kalmıştır. Birbirlerine tahammülü olmayan bu iki komiserin edecekleri mücadele onları biraz daha zor durumda bırakır. Sitemizde her hafta bölüm bölüm güncellenmeye devam edecek, Dizi Sponsorları ve yer alan kıyafetler için takip etmeye devam ediniz. Dizide yer alan büyük oyuncu kadrosundan biraz bahsedelim.

Muhteşem İkili Dizi Sponsorları

Muhteşem ikili dizisinden oyuncuların giymiş olduğu Dizi Kıyafet sponsorlar ve markaları sizlere sitemizde yer vermeye devam edeceğiz. Erkek oyuncularından Kerem Bürsin (MKC)kıyafetleri ilgi çekecek oyunculardan gibi görünüyor. Muhteşem İkili başrol oyunculardan olan İbrahim Çelikkol (Mert Barca) kıyafet markaları da merak edilen oyuncu kıyafetlerinden olmuştur. Bayan başrol oyunculardan olan Öykü Karayel (Yağmur), Özge Gürel (Nilüfer) kıyafetleri en çok ilgi gören oyunculardan olmaya başlamıştır. bu iki güzel oyuncuların kıyafet sponsorlarını sitemizde yer vereceğiz.Muhteşem İkili Sponsorları ve daha fazlası için takipte kalmaya devam ediniz.

Kerem Bürsin-Mustafa Kerim Can: Dizide MKC adı ile oynayan Bürsin Avrupa Yakasının en iyi komiseridir. Nereden geldiği belli olmayan bir zenginliği ile tanınmaktadır. Huysuz ve karagözlü cesur kişiliği ile tanınıyor. Şıklığını ve giyimine her zaman önem veren bir karakteri vardır. Her şey onun için çok ciddir. Eski karısı Yağmur’a eskisi kadar hala aşıktır.

İbrahim Çelikkol-Mert Barca: Anadolu Yakasının en iyi komiseri olan Mert Barca organize şubede yer alıyor. Yakışıklı olmasına rağmen dış görünüşüne fazla önem vermeyen bir karakter yapısı vardır. Karısını ve doğmamış olan bebeğini daha önce yaşanmış bir suikastta kaybetmenin üzüntüsünü yaşamaktadır. Onun için önceliği olan tek hedef karısının ve doğmamış çocuğunun intikamını almaktır.

Öykü Karayel-Yağmur: Mustafa Kerim Can’ın (MKC) eski karısı Mehmet Kağan’ın annesidir. Eski eşinin kontrolcü olmasına boğun eğmemiş ve bu yüzdende ayrılmışlardır.

Özge Gürel-Nilüfer:Tam bir özgür ruh karakteri olan Mustafa Kerim Can’ın kardeşidir. MKC’ye söz geçirebilen tek kişi odur. Abisi dahil hiç kimseye eyvallahı yok.

Muhteşem İkili Ahsen Kıyefet
Muhteşem İkili Ahsen Hırka Markası için Tıklayınız.

 

Muhteşem İkili Nilüfer Kazak
Muhteşem İkili Nilüfer Kazak markası için Tıklayınız.

 

Muhteşem ikili Nilüfer Ceket
Muhteşem ikili Nilüfer Ceket markası için Tıklayınız.

 

Muhteşem İkili Nilüfer Elbise
Muhteşem İkili Nilüfer Elbise markası için Tıklayınız.

 

Muhteşem İkili Yağmur Kabanı
Muhteşem İkili Yağmur Kaban markası için Tıklayınız. Çanta markası için Tıklayınız.

 

Muhteşem İkili Barca kabanı
Muhteşem İkili Barca kaban markası için Tıklayınız.

 

Muhteşem İkili Dizisi Nilüfer Kazak
Muhteşem İkili Dizisi Nilüfer Kazak markası için Tıklayınız.

 

Nilüfer'in giydiği kazak
Nilüfer’in giydiği kazak markası için Tıklayınız.

 

Muhteşem İkili Nilüfer Ceket
Muhteşem İkili Nilüfer Ceket markası için Tıklayınız.

 

Muhteşem İkili Nilüfer Mont
Muhteşem İkili Nilüfer Mont markası için Tıklayınız.

 

Muhteşem İkili Barca'nın giydiği mont
Muhteşem İkili Barca’nın giydiği mont markası için Tıklayınız.

 

Muhteşem İkili Dizisi Barca Montu
Muhteşem İkili Dizisi Barca Mont markası için Tıklayınız.
Muhteşem İkili Yağmur Tayt
Muhteşem İkili Yağmur Tayt markası için Tıklayınız.

 

Muhteşem İkili Yağmur Çanta
Muhteşem İkili Yağmur Çanta markası için Tıklayınız.

 

Muhteşem İkili Nilüfer'in giydiği Elbise
Muhteşem İkili Nilüfer’in giydiği Elbise markası için Tıklayınız.

Get Free Email Updates!

Seçtiğin dizinin kıyafetlerinden anında habardar edelim

I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.

Bir cevap yazın


Top