Nefes Nefes Dizi Kıyafetleri

Star Tv’nin sevilen dizilerinden Nefes Nefese konusu nedir? Hangi oyuncular bu dizide yer almaktadır. Nefes Nefese dizi kıyafetleri ve fragmanını bu yazıda sizlere yayınlamış olacağız. Nefes Nefese dizisi Antakya ve Adana’da çekilmektedir. Berlin’de babası ile sakin bir hayat süren Rüya, daha önce hiç görmediği annesini Suriye’de yaşadığını öğrenir. Annesinin hala yaşadığını öğrenen Rüya işgal altında kalmış köye gidebilmenin tek yolu vardı, buda Boran’la sahte bir evlilik yapmak. Daha önce hiç babasının yanından ayrılmamış olan rüya bu tehlikeli yola gitmeyi kafasına koymuştur. Altı yıl sonra yolu ilk kez eve dönen Yusuf’la kesişir. Aslında babasının hiç tanımadığı karanlık yönüyle kendisini büyük bir tehlikenin içinde bulur.

nefes nefes rüya elbise
Nefes Nefes Rüya Dizi Kıyafetleri

Dizide başrollerde Şükrü Özyıldız, Uğur Yücel, Melisa Şenolsun gibi başarılı oyuncuların bulunduğu güçlü bir kadroya sahiptir. Başrol oyuncuları biraz tanıyacak olursak, Uğur Yücel 1957 İstanbul doğumlu ve Aslen Van’lıdır. Oyunculuk kariyerine tek kişilik bir gösteri ile başlamıştır. Uğur Yücel 20 sinema filminde rol almış ve onlarca dizide rol almıştır. Karanlıkta Koşanlar filminin hem senaryosunu hem de yönetmesini yapmıştır. Uğur Yücel dizi kıyafetler ve Uğur Yücel dizi sponsorlarını sayfamızda sizlerle paylaşacağız.

YASAK ELMA DİZİ KIYAFETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

nefes nefese rüya kaban
Nefes Nefese Rüya kıyafetleri

Başrol oyunculardan olan Şükrü Özyıldız, 1988 yılında İzmir’de doğmuştur. Annesi Rum, Babası Karadenizlidir. Çocukluğundan itibaren dövüş meraklısı olan Şükrü Özyıldız Kafes sporlarında da yer almıştır. Bir çok reklam ve dizilerde rol almış ve ilk dizisini Derin Sularda oynamıştır. Şükrü Özyıldız Kıyafetleri ve şükrü Özyıldız kıyafet sponsorlarını burada sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Nefes Nefese Yusuf ceket
Nefes Nefese Yusuf ceketi

Dizinin genç oyuncularından olan Melisa Şenolsun ise 1996 İzmir doğumludur.İlk dizisini Tatlı Küçük Yalanlar filminde 2015 yılında oynamıştır.Nefes Nefese Melisa dizi kıyafetleri sayfamızda yer alacaktır. Şebnem Hassanisoughi 1985 İstanbul doğumludur. Birçok dizi ve reklamlarda rol almıştır. 2012 yılında 12.uluslararası İzmir film festivalinde- Geriye Kalan filmi ile en iyi kadın oyuncu ödülünü almıştır.Nefes Nefese Şebnem dizi kıyafetleri de yer alacaktır.

nefes nefese rüya bluz
Nefes nefese Rüya bluz sponsoru

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir