Netflix Dizileri 2020

Netflix Dizi Sponsorları

Son dönemlerde oldukça ön plana çıkan Netflix Dizileri 2020, birçok takipçiye sahiptir. Yeni nesil dizilerin ve tüm sinema filmlerinin yer aldığı Netflix izleyici tarafından ilgi duymaya devam ediyor. Netflix, dizi yapımcılığı ve dağıtımı iş alanında Amerika’ya bağlı 1997 yılında kurulan bir şirkettir. Sizlere bu yazımız içerisinde nelerden bahsedeceğiz, şimdi bunları inceleyelim. Öncelikle dizilerin hangileri yayında, ne zaman başladı, kaçıncı sezonda ve daha fazla ayrıntıya yer vereceğiz. En popüler diziler arasında sizin de takip ettiğiniz diziyi buradan inceleyebilirsiniz. Harika içeriklerin de yer aldığı diziler, görsellik olarak da bir şölen yaşatıyorlar.

La Casa De Papel: Şu aralar en gözde dizilerinden biri olan La Casa De Papel, adından da anlayacağımız gibi soygun konusunu işleyen 2017 yapımı bir dizidir. Müthiş bir ustalıkla yıllardır süregelen hummalı çalışma sonucu hazırlanan soygun planında start verilmişti. Bu iş için kaybedecek hiçbir şeyleri olmayan adamlara ihtiyaç vardı. Profesör, bu işim beyni idi. Ekibini kurar ve kuralları tek tek anlatarak işinin kusursuz olması için  büyük çaba sarf eder. Bakalım profesörün soygun planı başarılı olacak mı?

The Last Dance: 2020 Amerikan yapımı olan dizi, Chicago Bulls basketbol takımı hakkında olanlarla ilgili bir konuya sahiptir. Dizide aynı zamanda ünlü basketbol oyuncusu olan Michael Jordan’ın hayatını anlatmaktadır. 1997- 1998 yılı sezonuna ait ekranlara yansımayan görüntülere yer veren bir belgesel dizisi niteliğindedir. Michael Jordan’ın 1990 yılına ait Chicago Bulls’ta geçirdiği sezonun da ayrıntılarına yer verilmiş harika bir dizi.

You: Güzel ve ulaşılması zor olan güzel bir kadına nasıl yaklaşabilirsiniz? Aklınıza gelen ilk şeyin internet olduğunu duyuyor gibiyiz. Beck’i her yerden takip eden aşığı onun sosyal medyada da neler yaptığını izliyordu. Beck’in yakın arkadaşı durumu fark etmiştir ancak; elinden hiçbir şey gelmez. Sonunda ikili aşık olur. Ama güzel kadın saplantılı bir aşığı olduğunu anlamamıştı. Anlaması mümkün olacak mı göreceğiz…

Netflix Türk Yapımı Diziler

Atiye: İstanbul’da normal bir hayatı olan Atiye’nin kabuslarının başlamasıyla her şey değişecekti. Gördüğü halüsinasyonlar ve kabuslar onu Göbeklitepe’ye götürmüştü. Ve Atiye burada yaşadığı deneyimler sonucu geçmişinin peşine düşmüştü. Öğrenecekleri karşısında nasıl bir tercih yapacağı da kafasını iyice karıştırıyordu.

atiye dizisi

Aşk101: Haylaz tayfanın bir araya geldiği dizide, okuldan atılmamak için kurnazca bir fikir akıllarına gelir. Tek savunucu melekleri olan öğretmenlerini tayini gerçekleşmeden okulda tutabilmek için okula yeni gelen yakışıklı bir öğretmenle sevgili olmalarını sağlayacaklardı. Bunu yapmak sandıkları kadar kolay olmayacaktı. Aşk hikayesini oluşturmak isterken kendi aralarındaki çatışmaların da aşka dönüştüğünü fark edeceklerdi. Dizinin 1998 yılından günümüze kadar uzanan geçişlerle asıl amacını anlayacağız.

Netflix Dizileri 2020 arasında ilginizi çeken dizilerin birkaç tanesini sizlere sunuyoruz. Bunlar gibi daha fazlası olduğunu söylemek mümkün. Sizler için hazırlanan özel yazımız içerisinde diziler hakkında özet bilgilere sahip oldunuz. Diziler hakkında yer alan tüm ayrıntılı haberler için siz de dizikiyafetleri adresinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir