Nur Tuğba Algül Kıyafetleri

Nur Tuğba Algül Kimdir

Nur Tuğba Algül Kıyafetleri ile ekranlarda dikkat çeken sevilen sunucularından olan Nur Tuğba Algül 1983 Mersin doğumlu ve 36 yaşındadır. İkizler Burcu olan sunucu 1,65 cm boyundadır. Mersinli olan güzel sunucu lise Mersin’de bitirdikten sonra üniversite eğitimini Balıkesir Üniversitesinde tamamlamıştır. İlk olarak haber spikeri olan sununu şu sıralarda TV8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım programında sunuculuk yapmaktadır. Nur Tuğba Algül 2005 yılında Mustafa Namlı ile olup çiftlerin birde çocuğu vardır.

Nur Tuğba Algül tanınmış spikerlerden olan Gülgün Feyman ‘dan ilk olarak sunuculuk eğitimini almıştır. Sonrasında ilk ekran maceralarına başlayan sunucu haber bülteninde görev alarak sunuculuk yapmaya başlamıştır. İlk programına Sky Türk ekranında gece haberi sunarak başlamış ve uzun zaman görev almıştır. Dah sonrasında transfer olan sunucu NTV kanalına geçerek burada haber spikeri olarak görev almıştır.

Gel Konuşalım Nur Tuğba Algül Siyah Elbise
Gel Konuşalım Nur Tuğba Algül Siyah Elbise incelemek için tıklayınız

Nur Tuğba Algül Var mısın Yok musun? Yarışmasında dikkatleriniz üzerine çekti.
Bir zamanların en sevilen yarışma programlarından olan Var mısın Yok musun? yarışma programında boy göstermiştir. Bu programda tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran sunucu bu yönde erkan önünde olmak istediğinde sunuculuk üzerine dersler almıştır.

Nur Tuğba Algül siyah elbisesi
Nur Tuğba Algül siyah elbisesi ADL incelemek için tıklayınız.

Ünlülerin Kıyafetleri için Tıklayınız

Nur Tuğba Algül TV 8 Kanalı Sunucusu
Nur Tuğba Algül farklı projelerde yer alıdtan sonra ekran önüne tekrar başlayarak TV 8 ekranında sunuculuk yapmaya başlamıştır. TV 8 kanalında ilk programını Ütopya Panaroma programında sunuculuk yapmıştır. Bu program bittikten sonra gündüz kuşağı programlarından olan Survivor ‘da yaşanan olayların kritiğini sunan program olan Survıvor Panaroma’da sunuculuk yapmıştır. Nur Tuğba Algül sunmuş olduğu bu programında önceki Survıvor yarışmacılarından olan Hakan Hatipoğlu ile sunmaktadır.

Nur Tuğba Algül beyaz elbisesi
Nur Tuğba Algül beyaz elbisesi Trendyol incelemek için tıklayınız

Nur Tuğba Algül Gel Konuşalım Kıyafetleri

Hafta içi progrmanı olan Gel Konuşalım her gün saat 09:15’de ekranlara gelmektedir. Programı Hakan Ural ile birlikte sunuculuğunu paylaşmaktadır. Ekranların güzel sunucularından olan Nur Tuğba Algül Kıyafetleri fazlasıyla dikkat çekmektedir. Güzel oyuncunun kıyafet ve markalarını sizlere her gün sunmaya ve eklemeye devam edeceğiz. Program dışında ayrıcı TV kanalarında program ve dizilerde oyuncuların giymiş olduğu kıyafet sponsorlarını sunmaya devam edeceğiz.

adl elbise modelleri
adl elbise modelleri incelemek için tıklayınız

 

Nur Tuğba Algül bluz markası
Nur Tuğba Algül bluz markası ventiup

 

trendyol indirmli bluz önerileri
trendyol indirmli bluz önerileri için tıklayınız

 

Gel Konuşalım Nur Tuğba elbise
Gel Konuşalım Nur Tuğba elbise Trendyol incelemek için tıklayınız. Ayakkabı markası D by Divarese incelemek için tıklayınız.

 

Nur Tuğba Algül elbisesi markası
Nur Tuğba Algül elbisesi markası ADL incelemek için tıklayınız.

 

Gel Konuşalım Nur Algül Pantolon markası
Gel Konuşalım Nur Algül Pantolon markası ADL incelemek için tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir