Ölene Kadar Dizi Kıyafetleri 7. Bölüm

Ölene Kadar Dizi Kıyafetleri 7. Bölüm heyecan ile bekleniyor. Atv ekranlarında perşembe akşamları ekrana gelen Ölene Kadar 23 Şubat 7. Bölümde heyecan dorukta. Selvi ile Dağhan arasındaki aşk hızla büyür iken aralarına giren tek şey ise gizli kalmış kirli gerçekler. Dağhan hiç olmadı kadar öfkeli. Vicdanın sesini dinleyen Selvi karanlık planların piyonu olmaktan kurtulabilecek mi? Karanlıktakiler ilk görüşte birbirini tanırlaroise bu karanlık yolculukta tertemiz aşk mı? yoksa kötüler mi? kazanacak zamanla göreceğiz.

Ölene Kadar 7. bölüm Selvi Kırmızı Kaban
Ölene Kadar 7. bölüm Kazak Markası ve Fiyatı

Ölene Kadar Dizi Kıyafetleri 7. Bölüm markalarını sizler için araştırıyoruz. Ölene Kadar dizi sponsorları güncellendikçe yazımızın içeriğinde sizler ile paylaşılacak. Dizi modası ve dizi sitilini takip edenlerin tek yapması gereken bizleri takipte olmak.

Bu hafta yine Ölene Kadar Selvi kıyafetleri çok beğenilecek. Selvi’nin giydiği kırmızı kaban, Bej palto, triko, çizme, çanta ve takı markaları merak ediliyor. Genç erkeklerin takipçisi Dağhan kıyafetlerinde ise Dağhan triko, siyah  kaban, gri ceket, pantolon ve ayakkabı markaları merak edenler için araştırıyoruz.

Ölene Kadar 7. Bölüm Dağhan Siyah Kaban Markası ve Fiyatı

Ölene Kadar 7. Bölüm Selvi Kazak Markası ve Fiyatı

Ölene Kadar Dizi Kıyafetleri 7. Bölüm Galeri

Ölene Kadar tüm bölümlerin kıyafetleri için buraya tıklayınız
  Ölene Kadar 7. Bölümde Berilin giydiği Bluz: Jaquette ve  Kolyesi Difashionbranding

Ölene Kadar 7. Bölümde Selvinin giydiği Ceket: Sorbe

Ölene Kadar 7. Bölümde Selvinin taktığı bileklik: luckyculture

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir