Ölene Kadar Kıyafetleri 6. Bölüm

Ölene Kadar Kıyafetleri  Şubat gecesine damga vuracak. 14 Şubat Aşk haftasına özel   Ölene Kadar Kıyafetleri 6. Bölüm kıyafetleri çok beğenilecek. Selvi giydiği omuz detaylı pudra rengi uzun abiye elbisesi ile gözümüzün tozunu silecek adeta. Selvinin kusursuz fiziğine çok yakışan bu elbise yakın zamanda davete katılacak hanımların favori modelleri arasında yerini aldı bile.

Ölene Kadar 6. Bölüm Selvi Elbise
Ölene Kadar 6. Bölüm Selvi Elbise Markası: Davet Çok Elbisem Yok

İki düşmanın kirli oyunları arasında tertemiz yükselen ölümsüz bir aşkın hikayesi Ölene Kadar dizi kıyafetleri sponsorları heyecanla bekleniyor. Dağhan kafasındaki soru işaretlerine rağmen içinde büyüttüğü Selvi aşkına engel olamıyor ve 6. Bölümde Kimsin Sen Selvi?  sorusunun cevabını almak istiyor. Karanlık işlere bulaşmış tertemiz kalpli dünya güzeli Selvi gerçekten kendi gibi kalbi de güzel mi? Dağhan bu soruların cevabını ararken bu bölümde Dağhan  katıldıkları bu davette çok şık bir Takım elbise giyiyor ve erkek modasına yön veriyor. Dağhan’ın Takım elbise markası? ve fiyatı? dizi modası’nı takip eden beylerin yakın takibinde.

Ölene Kadar 6. bölüm Beril Elbise
Ölene Kadar 6. bölüm Beril Elbise Markası : Davet Çok elbisem Yok

Ölene Kadar Kıyafetleri 6. Bölüm için merak edilen diğer bir isim ise Berilin giydiği triko ve  gögüs dekolteli uzun gri elbise moda ikonlarının beğenisi kazandı ve Berilin elbisesi en çok beğenilen  2017 abiye modelleri arasında yeri aldı.

Ölene Kadar 6. Bölümde Selvi Taş Rengi Ceket

Ölene Kadar 6. bölüm Selvi taş rengi ceket
Ölene Kadar 6. bölüm Selvi taş rengi ceket Markası ve Fiyatı

Ölene Kadar 6. Bölümde Selvi Somon Kaban

Ölene Kadar . Bölüm Selvi Somon Kaban
Ölene Kadar . Bölüm Selvi Somon Kaban Fiyatı

Ölene Kadar Kıyafetleri 16 Şubat 6. Bölüm Galerisi

Tüm Ölene Kadar sponsorları ve kıyafetleri için buraya tıklayınız
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir