Paramparça Dizi Kıyafetleri 93. Bölüm

Paramparça Dizi Kıyafetleri 93. Bölüm de yine çok beğenildi. Hazal giydiği sırtı işlemeli sarı ceket , siyah püsküllü çanta, kaban çok merak ediliyor ve Paramparça kıyafetleri Hazal sponsorları yazımızın içeriğinde açıklanıyor. Hazal ise hatalar silsilesine yenilerini eklemeye devam ediyor. Demir Hazalın kafasını karıştırmak için her fırsatta romantik sürprizler yaparak Hazalın kalbini fethederken Asuman da boş durmuyor. Paramparça Dizi Kıyafetleri 93. Bölüm Asumanın giydiği elbise, siyah ceket, derin göğüs dekolteli vizon bluz, Asumanın taktığı küpe ve kolye markaları merak ediliyor.

Paramparça Kıyafet sponsorları kim? dizi stiline yön veren bu kıyafetler hangi marka, dizi modasının son trendleri taşıyan bu kıyafetler kimin eseri? merak edenleri fazla bekletmeden Paramparça Dizi Kıyafetleri markalarını açıklayalım.

Cihan ile Dilara ne yapacakları ile ilgili kafaları karışmışken Paramparça Dizi Kıyafetleri 93. Bölüm Cihanın giydiği lacivert takım elbise, ayakkabı ve kaban ile Ozanın sezon trendlerini yansıtan kıyafetleri arasında siyah deri montu, bordo kazak ve haki mont yer alıyor.

Dilara ise son zamanlarda yüzü hiç gülmese de çocukları için güçlü anne modelinden ödün vermez iken Dilara’nın giydiği boğazlı triko, beyaz gömlek, siyah pantolon ve Dilara’nın giydiği siyah topuklu ayakkabılar dikkat çekici kıyafetler arasında.

 

Paramparça 93. Bölüm  27 Şubat Kıyafet Galerisi

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir