Paramparça Kıyafetleri 92. Bölüm

Paramparça Kıyafetleri 92. Bölüm de çok beğenildi. Paramparça Hazal Kıyafetleri 92. Bölüm de çok beğenildi. Güzeller güzeli Hazal giydiği Bordo kadife elbise içinde büyüleyici görünüyordu. Hazal mavi elbise, topuklu ayakkabıları, siyah kaban ve taktığı küpe markası açıklanıyor. Dizi modasına yön veren Paramparça dizi  Kıyafetleri sponsorları açıklanıyor.

Paramparça 92. Bölümde yine entrika ve heyecan dorukta idi. Hazalın Demir ile yakınlaşması Cihan ile ile kızını bir kez daha karşı karşıya getiriyor. Cihan ise her defasında Hazal’a şans vermeye çalışıyor ve bu bölümde Hazal Cihanın şirketinde işe başlıyor ve Hazalın egoları biraz daha artıyor. Hazal için Demir harika bir gece düzenledi ve Hazal bu kaçamak geceye katıldı. Üzerine giydiği Kadife bordo elbise, ayakkabı ve takıları ile prensesler kadar güzel olan Hazal için işler o kadar güzel gitmeyecek. Dilara ise Bir yandan Harun’un ölümü ile yıkılır iken diğer yandan Cansun’un psikolojik sorunları ile uğraşıyor ve anneliğini konuşturarak Cansu’nun zorlu yolculuğunda ona büyük destek veriyor. Ozan ise yaşadıkları karşısında perişan olmuştur ve Harun’un kolları arasında can verişini atlatamamıştır.

Paramparça 92. Bölüm Cansu Hırka
Paramparça 92. Bölüm Cansu Hırka Markası ve Fiyatı

Paramparça dizi Kıyafetleri listesinin başında Dilara boğazlı triko, kana ve yeşil kazağı çok beğenilirken, Asuman giydiği çizgili triko, Cansunun çantası da Paramparça Kıyafetleri 92. Bölüm ilgi çekenleri arasında yer alır iken hanımların ve dizi stilinin listesindeki yerini aldı.

Merak edilen Paramparça Kıyafetleri Markaları arasında  Cihanın giydiği Takım elbise, ayakkabı, siyah kadife ceket, kaban ve jean yer alırken. Ozanın giydiği yeşil kaban, pantolon ve bot markası da merak konusu.

Paramparça 92. Bölüm Ozan Kazak Markası ve Fiyatı

Paramparça 92. Bölüm Ozan Triko Markası ve Fiyatı

Paramparça Kıyafetleri 20 Şubat 92. Bölüm Galerisi

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir