Poyraz Karayel Dizi Kıyafetleri 81. Bölüm

Poyraz Karayel Dizi Kıyafetleri çok beğeniliyor. Dizide oynayan birbirinden güzel hanım ise taşıdığı kıyafetin hakkını veriyor.Poyraz Karayel Dizi Kıyafetleri 81. Bölüm de Ayşegül yine gönülleri fethediyor. Ne giyse çok yakışan Ayşegül dizi modası yorumcularının gözdelerinden. Ayşegülün giydiği kıyafetler dizi stiline yön verir iken 81. Bölümde Ayşegülün giydiği mavi elbise, siyah desenli elbise, siyah kaban, mavi etek, triko, hırka, bej kaban ve süveyt çizmeleri hangi marka diye merak edenler için Poyraz Karayel Dizi Kıyafetleri 81. Bölüm sponsorları açıklanıyor.

Poyraz Karayel 81. Bölüm Ayşegül Elbise
Poyraz Karayel 81. Bölüm Ayşegül Elbise Markası ve Fiyatı

Poyraz Karayel sona yaklaşır iken Ayşegül‘ün kafasında ki Poyraz için dolaşan soru işaretleri maalesef kafasını karıştırmasına rağmen, Poyraz Ayşegü’lün parmağına nişan yüzüğünü takmayı başarır. Poyraz ve Ayşegül aşkında gelecek haftaki Final bölümünde “Mutlu Son” olup olmayacağı merak konusu. Poyraz ise Nişan için seçtiği takım elbise, deri ceket, bordo gömlek, pantolon ve ayakkabı markalarına yazımızın içeriğinden ulaşabilirsiniz.

Poyraz Karayel Dizi Kıyafetleri arasında Songül’ün giydiği siyah desenli elbise, gömlek, deri etek marka fiyatı açıklanıyor.

Poyraz 82. Bölüm Bordo Gömlek Markası ve Fiyatı

 

Poyraz Karayel 22 Şubat 81.Bölüm Kıyafet Galerisi

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir