Poyraz Karayel Kıyafetleri 82. Bölüm (Final)

Poyraz Karayel Kıyafetleri 82. Bölüm (Final) çok konuşuldu. Kanal D de yayınlanan Poyraz Karayel dizisi 1 Mart çarşamba akşamı izleyicisine veda etti. 3 sezondur ilgi ve beğeni ile izlene dizi hem biterek hemde Ayşegül’ün öldü sahnede çok üzüldü. Mutlu son beklenirken birden bu şekilde veda beklemeyen Poyraz Karayel seyircisini kızdırdı.

Poyraz Karayel Kıyafetleri her bölümde ilgi ile takip edildi. Poyraz Karayel  Ayşegül’ün kıyafetleri dizi modasına yön veren trendleri yansıtıyor ve dizi stilinde öne çıkan kombinlerden oluşuyordu. Ayşegül giydiği elbiseden, ayakkabıya, taktığı çanta ve aksesuarlar ile çarşamba akşamının dizi kıyafetleri listesinin zirvesine konuyordu. Poyraz Karayel Kıyafetleri 82. Bölüm (Final) içinde öyle oldu.  Ayşegül yanı sıra Eda kıayeftleri ve Songül kıyafetleride kendinden söz ettiriyor ve moda sever kadınların beğenisini alıyordu.

Poyraz Karayel Kıyafet sponsorları erkek modasına yön veren harika kombinler, deri ceketler, bot, kazak, pantolon ve ayakkabı modellerini Poyraz ile görücüye çıkaran dizide Poyraz kıyafetler beylerin yakın takibinde idi.

Poyraz Karayel Final Ayşegül çizgili etek Markası ve Fiyatı

Poyraz Karayel Eda Bej Kaban Markası ve Fiyatı

Poyraz Karayel Final Ayşegül Askılı Bluz Markası ve Fiyatı

Poyraz Karayel Final Eda Siyah Kaban Markası ve Fiyatı

Poyraz Karayel Final Songül Panço Markası ve Fiyatı

 

Poyraz Karayel 1 Mart Final Kıyafetleri  Galerisi

 

Poyraz Karayel Final en sevilen sahnesi

 

Çok güzeldiniz! Ayşegül ❤ Poyraz @ilkerkaleli @burcinterzioglu #PoyrazKarayel #PoyrazKarayelVeda

Kanal D (@kanald)’in paylaştığı bir gönderi ()

Poyraz Karayel Kıyafetleri 82. Bölüm ve tüm bölümler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir