Şahin Tepesi 2.Bölüm Kıyafetleri

Şahin Tepesi 2.Bölüm Fragmanı

Şahin Tepesi geçen hafta ilk bölümü ile Atv’de yayına geldi. İlk hafta olmasına rağmen izlenmede kendini üst sıralarda yerini almış oldu. Şahin Tepesi 2.Bölüm Fragmanı nihayet yayınlandı. Yeni bölümde iki kadının birbirlerinden çaldıkları hayatın savaşı ve bu iki kadının ortasında kaldıkları iki gencin sevdikleri mücadeleyi anlatmaktadır. Yeni bölüm Dizi Kıyafetleri ve markalarını takip edebilirsiniz.

Şahin Tepesi Aybüke Kazak
Şahin Tepesi Aybüke Kazak için Tıklayınız.

Şahin Tepesi 1.Bölümde Neler Oldu?
Tuna kapattırmak istediği şirket için amcası ile tartışmaktadır. Deniz ve Mete herkesten gizli haberi aşk yaşamaktadırlar. Deniz’in amcası Mithat bu tutkulu aşkı yakalıyor ve Mete’nin orada boğazına sarılıyor. Deniz amcasına karşılık olarak itişmesinde amcasını itiyor ve kafasını çarparak yeri düştüğü sırada ağır yara alıyor. Demir ile konuşan eşi Tuna amcasını satış için ikna etmesi konusunda yardım istiyor. Demir eşi ve arkadaşlarına o anda kulüpte olduğunu söylüyor fakat firmaların marka yüzü olan Sinem’le beraber. Bunun farkında olan Tuna, Sinem’i reklam yüzü olamayacağını söyler ve telefonu kapatır.

Şahin Tepesi Tuna ceket
Şahin Tepesi Tuna ceket için Tıklayınız ve etek için Tıklayınız.

 

Şahin Tepesi Dizisi Cem Ceket
Şahin Tepesi Dizisi Cem Ceket için TIKLAYINIZ.

 

Şahin Tepesi Deniz bluz
Şahin Tepesi Deniz bluz için Tıklayınız.

Olayları öğrenen Tuna kızı için bu cinayeti örtbas ediyor.

Deniz koşarak annesine giderek evde yaşadıkları olayı annesine anlatıyor. Annesi Zerrin koşarak hemen olay yerine gidiyor. Deniz ise annesine gerçekleri anlatmayıp kitap almaya gediğini sayıklar. Amcasının onu hırsız sandığından dolayı üzerine atladığını söylüyor. Amcasının öldüğünü fark eden Tuna, Deniz’e sen ne yaptın diyerek hesap sormaktadır. Hapse gireceğinden korkan Deniz ağlamaya başladı. Kızını Tuna sakinleştiriyor ve ölen amcaları Mithat’ı olay yerinden yok etmek için göle atmaya karar verirler. O sırada onları kameraya alan birisi vardır. Şok olan kızına Tuna tokat atıyor.

Şahin Tepesi Efe kazak
Şahin Tepesi Efe kazak için Tıklayınız.

Muhteşem İkili Kıyafetleri için Tıklayınız.

Melek kendisine İzmir’de babası tarafından reddedildikten sonra başka bir hayat kuruyor. Verda ve Cem ayakta durmaya çalışıyor. Cem annesine yardım etmektedir. Verda hayvan severliğinden dolayı katıldığı eylemlerden dolayı annesini zor durumda bırakmayı çok sık yaşamaktadır. Melike’nin gelen telefon ile hatalı bir anda değişiyor.

Şahin Tepesi 2.Bölüm Kıyafetleri

Şahin Tepesi kıyafetleri ve elbise markalarını sizlere fiyatlı olarak sayfamızdan paylaşmış olacağız. Kim hangi kıyafeti giymiş nereden giyinmiş sizlere paylaşmış olacağız. Merak ettiğiniz elbiseleri yorum kısmından bizlere yazabilirsiniz. Önerdiğiniz kıyafetlerinde ayrınca atabilirsiniz.

Şahin Tepesi Deniz Eşofman
Şahin Tepesi Deniz Eşofman için TIKLAYINIZ.

 

Şahin Tepesi Verda Kıyafetleri
Şahin Tepesi Verda Kıyafetleri için TIKLAYINIZ.

 

Şahin Tepesi Deniz Kıyafetleri
Şahin Tepesi Deniz Kıyafetleri için TIKLAYINIZ.

 

Şahin Tepesi Zerrin Kıyafetleri
Şahin Tepesi Zerrin Kıyafetleri için TIKLAYINIZ.

 

Şahin Tepesi Verda mont
Şahin Tepesi Verda mont için TIKLAYINIZ.

4 thoughts on “Şahin Tepesi 2.Bölüm Kıyafetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir