Şahin Tepesi 5.Bölüm Kıyafetleri

Şahin Tepesi 5.Bölüm Fragmanı

Tuna kızı Deniz ile yaşanan cinayet olayını örtbas etmenin derdindedir. Bu olayda onların hiç beklemediği bir olay gelişmiştir ve göl kenarında onları gören  yeni bir görgü tanığı çıkmıştır. Şahin Tepesi Kıyafetleri yeni bölüm ile birlikte eklenmiş olacaktır.

Şahin Tepesi 4.Bölümde Neler Oldu? 

Demir ,Nazik fenalaştığı için hastaneye gidiyor. Tuna, Deniz’in yanına gitmektedir. Deniz, Cem ile konuşurken hemen telefonunu kapatıyor. O gece yaşananlarla alakalı kızına Tuna, yanında olay yaşandığı anda kim olduğunu soruyor. Annesine karşı gerçekleri söylemekte Deniz inkar etmektedir. Annesi o akşam görüntülerin çekildiğini söylüyor. Görüntülerin çekildiği konusu karşısında Mete’nin adını annesine veriyor. Nazik’in öldüğü haberi Demir’e telefon ile geliyor.Eve geldiği sırada ambulansı gören Mete,annesinin öldüğünü Demir’den o an öğreniyor. Oraya gelen Tuna bakışları ile gözdağı veriyor.

Şahin Tepesi Verda Mont Markası
Şahin Tepesi Verda Mont Markası için Tıklayınız.

Verda’nın peşini Ege bırakmıyor. İş çıkışı akşam onu almaya yanına gidiyor. Burnundan kul aldırmayan Efe aksi yönde hareketleri vardır ve eve döndüğü sırada onu çok kıskandığını da söylemektedir. Verda yolda acıkmıştır ve yol kenarında nohut pilav yiyorlar. Efe daha önce hiç böyle bir şey yaşamamıştır. Efe, Cem tarafından kız kardeşimden uzak durması için tehdit ediliyor.

Yasak Elma Kıyafetleri için Tıklayınız.

Mete ile birlikte olan Deniz annesine bunun hesabını veriyor. Deniz sadece birbirimizi sevdik cevabını verebiliyor. Mete’nin bir servet avcısı olduğunu Tuna kızına söyler. Deniz’in aptal olduğunu düşünüyor. Mete’nin kızı ile evlenmek istediğini de Tuna öğrenmiştir. Deniz hepsi için çok pişman olmuştur. Deniz Nazik’in ölmüş olmasına bile üzülmeyecek duruma geldiğini Tuna’ya söylüyor.

Tuna Mete’nin elinde olan görüntüleri almak için adamını gönderiyor. Flash şişlide imha ederek parçalamıştır. Erkan Melek’e karşı hoşlanıyor ve onu ilgi duyuyor. Tüm bu duygularını iş yerine çiçek göndererek belli ediyor. Çiceklerin geldiği sırada Demir Melek’in yanındadır. Demir onun gülümsemesini görmesiyle çok bozuluyor. Melek’e karşı düşüncelerini Ayrıca Demir’e karşı Erkan anlatmaktadır. Bu onun için çıkılmaz bir haldir.

Deniz ile Tuna’yı o akşam gören sadece Mete değildir. Deniz Mithat bey’in öldüğü yerdedir. Deniz Tuna’ya kendisini oraya çeken bir şey olduğunu söylese de annesi onu oradan uzaklaştırıyor. O sırada yanlarına gelen bir adam Mithat bey’in öldüğünü ve onları gördüğünü söylüyor.

Şahintepe Aybüke Mont
Şahintepe Aybüke Mont için Tıklayınız.

Şahin Tepesi 5.Bölüm Kıyafetleri

Şahin Tepesi dizisinde Tuna rolü ile oynayan oyuncusu Zerrin Tekindor kıyafetleri dikkat çekmektedir. Ayrıca dizide Ver alan Verda Dizi kıyafet sponsorları, Ezgi Dizi kıyafet markaları ve Aybüke’nin giymiş olduğu kıyafetler dikkat çekmektedir.

Şahin Tepesi Cem Ceket
Şahin Tepesi Cem Mont markası için Tıklayınız. Tişört markası için Tıklayınız.

 

Şahin Tepesi dizisi Ezgi Kürk
Şahin Tepesi dizisi Ezgi Kürk için Tıklayınız.

 

Şahin Tepesi Verda kazak
Şahin Tepesi Verda kazak için Tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir