Şahin Tepesi 6.Bölüm Kıyafetleri

Şahin Tepesi 6.Bölüm Fragmanı

Şahin Tepesi 6.Bölüm yeni fragman yayınlandı. Yeni bölümde Kızına Demir bu ne demek oluyor diyerek hesap sormaktadır. Mete le evlenmek istediğini babasına söylüyor. Büyük bir şok içinde olan Cem hemen Deniz ile konuşur. Annesine Mete ile evlenmek için on gün süresi olduğunu, eğer evlenmeyecekler ise her şeyin ortaya çıkabileceği ile tehditte bulunuyor. Tüm konuşmaları Cem duyar. Şahin Tepesi dizi kıyafetleri ve sponsorları için yazımızı takip etmeye devam ediniz. 

Şahin Tepesi 5.Bölümde Yaşananlar

Gölün kenarında cesedi atarken gören Arif ile Deniz ve Tuna yüzleşiyor. Arif cinayeti gördüğünü ve bu adama nasıl kızdınız diyerek onlara hesap soruyor. Arif’i ikna etmeye çalışan Tuna adamın peşinden gidiyor. Arif’i yolda birisi yakalayarak kafasını yere vurur ve onu öldürür. Melek o sırada oradan geçmektedir. Araba ile Demir geliyor. Arif abi diyerek konuşuyor. Arif ölmeden söylediği son kelime onların ikisi gördüğünü söylemesidir. Olay yerine polis gelir. Hiçbir şey olmamış gibi davranan Tuna evden çıkıyor. Demir ve Melek ile karşılaşıyor. Tuna’ya korkak gözlerle bakıyor. Arif’in öldüğünü onlara Demir söylüyor.

Şahin Tepesi Melek tulum
Şahin Tepesi Melek tulum için Tıklayınız.

 

Şahin Tepesi Cem ceket
Şahin Tepesi Cem ceket için Tıklayınız.

 

Şahin Tepesi Demir takım elbise
Şahin Tepesi Demir takım elbise için Tıklayınız.

Erkenci Kuş Kıyafetleri için Tıklayınız.

Yaşadığı şok evde Demir anlatıyor. Arif’i çarpan birisi olduğunu sonrasında kaçtığını söylüyor. Onu dinleyen arasında Deniz, Efe, Tuna ve Ceylan vardır. Mithat’ın öldüğü gece Arif’in orada iki kişi gördüğünü anlatıyor. Böyle bir konuda Ceylan ona bir şey bahsetmediğini söylüyor. Tuna lafa girerek Arif’in gözlerinin iyi görmediğini söylüyor. Tuna ve Deniz, Arif’in ölmeden önceki sözlerini duyduğunda panik olurlar. Demir kaza olmadığını cinayetten dolayı böyle bir olay yaşandığını söyler.

Şahin Tepesi Melek kazak
Şahin Tepesi Melek kazak Touche Official incelemek için Tıklayınız.

Tuna’ya nefret dolu gözlerle Deniz bakış yöneltir. Tuna kızı ile yukarıya çıkıyor. Arif’in araba çarparak ölmesinden annesini sorumlu tutuyor. Şok içinde olan Tuna kızına kendini ifade etmeye çalışıyor. Tuna Arif’e sadece zarar verdirmek istediğini öldürmek istemediğini söylüyor. Mete, Arif’i öldüren kişidir. Arif’in öldüğünü ona kardeşi söylüyor. Mete uzaktan onları izleyerek yaşlı adamı gözünü kırpmadan öldürüyor.

Verda’yı, Cem annesinin yanında köşeye sıkıştırıyor. Efe ile kızının görüşmesini Melek istemiyor. Cem’in gerek olmadan olay çıkardığını söylüyor. Melek, Efe ile ne olursa olsun konuşmasını Tuna’dan istemiyor. Annesinden kızmasından Cem’de kurtulamıyor.

Erken ve Melek ortaklık için buluşacaklar. Ceylan’ın sözleri Erkan’ın kafasındadır. Melek ve Demir’in eskiden yaşamış olduğu ilişki onları yıpratmaktadır. Melek onu görüşmek için aradığında şehir dışında olduğunu söyler.

Şahin Tepesi 6.Bölüm Kıyafet Markaları

Şahin Tepesi yeni bölüm ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Verda’nın giymiş olduğu Dizi kıyafetleri , Cem’in kıyafetleri, Ceylan ve Tuna’nın dikkat çeken giyimini sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Şahin Tepesi Verda Mont Markası
Şahin Tepesi Verda Mont Markası için Tıklayınız

 

Şahintepe Aybüke Mont
Şahintepe Aybüke Mont için Tıklayınız

 

Şahin Tepesi Cem Ceket
Şahin Tepesi Cem Ceket için Tıklayınız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir