Şahin Tepesi Dizi Kıyafetleri

Şahin Tepesi 1.Bölüm Fragmanı

Şahin Tepesi yeni bölümüyle her Cuma akşamları Atv’de yerini alacaktır. İzleyiciler ile buluşacak olan Şahin Tepesi dizisinde yönetmen koltuğunda Halil Saral oturmaktadır. Melek Gençoğlu senaristliğini yapmaktadır. Dizide çok kuvvetli oyuncular yer almaktadır. Dizi Kıyafetleri ve daha fazlasını her hafta yazımızda paylaşmaya devam edeceğiz.

Şahin Tepesi Verda Sweatshirt
Şahin Tepesi Verda Sweatshirt için TIKLAYINIZ.

 

Şahin Tepesi Deniz Siyah Bluz
Şahin Tepesi Deniz Siyah Bluz için TIKLAYINIZ.

Şahin Tepesi Konusu

Şahin Tepesi Atv’nin 23 Kasım tarihinde saat 20.00 ‘de ilk bölümü ile ekranlara gelecektir. Atv Kış ayında 1.bölümüyle dizinin konusu ve ilk fragmanı yayınlandı. Dizinin konusunda iki kadının birbirlerinin hayatından çaldıkları haklarının güç savaşıdır. Bu iki savaşçı kadınların arasında kalmış olan gencin vermiş olduğu mücadele dikkat çekmektedir. Ölümünde ardında çok büyük sır vardır. Çocuklukları birlikte geçmiş beraber büyüyen Melek, Tuna’nın oyununa gelmiş, kendisinin işlememiş olduğu bir suç yüzünden ailesi tarafından evinden atılmış ve babasının mirasından mahrum edilmiştir.

Çarpışma Dizi Kıyafetleri için Tıklayınız.

Babası yıllar sonra vefat etmiş ve onun cenazesine katılmak için geri döndüğünde artık ayrılmış duldur ve iki yetişkin yaşlarda çocuğu vardır. Melek’in gençlik aşkı olan Demir, Tuna ile evlenmiştir ve onunda iki çocuğu vardır.
Babasının vermiş olduğu kızı için olan vasiyeti, Melek için hiç beklemediği şekilde gelişmiştir. Ve vasiyet kararı Tuna için bu beklemediği bir sürprizdir. Tuna kocasına delice aşıktır ve Melek geldiğinden dolayı hem serveti kaybetme korkusu yaşamaktadır hem de Demir’i kaybetmenin korkusunu yaşamaktadır. Tuna’nın en çok korkusu Melek’in babasının ardından ölüm nedeni olan sırrının ortaya çıkmasıdır. Geçmiş yıllarda yaşamış oldukları pişmanlıkları ve kadınların mücadelesi, çocukları Efe ve Varda’nın aşklarına engel olmaktadır.

Zerrin Tekindor ceket
Zerrin Tekindor ceket için Tıklayınız.

Şahin Tepesi Dizi Kıyafetleri

Dizide başrol oyuncularından olan Zerrin Tekindor kıyafetleri ve markaları, Ebru Özkan dizi kıyafetleri, dizinin diğer güzel oyuncularından olan Aybuke Pusat kıyafetleri, Leyla Tanlar dizi kıyafetleri, Murat Aygen kıyafetleri, Boran Kuzum kıyafetleri, Mustafa Mert Koç kıyafetleri ve dizide yer alan kıyafet markalarını sizlere sunmaya devam edeceğiz. Sitemizi her hafta takip etmeye devam ediniz.

 

Şahin Tepesi Verda Mont
Şahin Tepesi Verda Mont markası için TIKLAYINIZ.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir